• Krátkometrážní

21 gramů (2003)

Velmi sugestivní! Chvíli mi trvalo než jsem pochopil o co tam vlastně jde..., ale potom mě to vtáhlo do děje, že na konci jsem málem nedýchal. Výborné herecké výkony, skvělá kamera... zážitek!

Agent bez minulosti (2002)

Vekmi pěkné. Matt Damon je velmi dobrý agent ze všech současných filmových agentů. Trochu se mi zdálo, že ke konci to krapet ztrácelo dech, ale po filmů mi zůstaly jen nejlepší momenty a těch ve filmu není málo:)

Červený drak (2002)

Čistý průměr. Anthony Hopkins jako vždy samozřejmě exceluje, a Ralph Fiennes nezůstává pozadu. Slušný hudební doprovod Dannyho Elfmana.

Hollywood v koncích (2002)

Moc se mi to líbilo. Velmi osobitý humor....filmy Woodyho Allena zatím ještě neznám, ale okamžitě si doplním vzdělání....

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

No, slabší Spielbergův film, ale u Stevena je záruka, že film vždy pobaví a je to stále nadprůměr. Tom Hanks a DiCaprio hrají na výbornou. Hudba Johna Williamse je jak samotný film - pohodová a usměvná:)

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Sympatická vyšetřovačka. Horcio na hrad!!! :)

Kruh (2002)

Výborný horor - mnohem lepší než originál. Mrazivá, místy depresivní, hlavně beznadějná atmosféra, kterou ještě oklopuje výtečný hudební doprovod Hanse Zimmera.

Minority Report (2002)

Baječná podívaná, která ani jednu chvíli nenudí. Svět budoucnosti je zde uveden velmi reálně (ikdyž toto slovo bych neměl asi právě ventilovat, když píši u budoucnosti :) Tom Cruise podává solidní herecký výkon a dvorní skladatel Spielberga John Williams tomu dodává hudební enegii. A také slušná zápletka ve formě dektetivky za kterou by se nestyděla ani Agatha Christie :)

Muži v černém 2 (2002)

Do stejné řeky prostě už podruhé nevkročíš. Bohužel je to ta z "dvojek", které ztrácí originalitu a vtip prvního dílů. Pár vtipů tam bylo, ale dalo by se to spočítat na prstech jedné ruky. Finále filmu bylo otřesné:( Už prosím žádné další pokračováni.

Nijaký život (2002)

Velmi zajimavý až mrazivý námět. Avšak ho utápí mizerné zpracování. Škoda