• Krátkometrážní

Obchodník se smrtí (2005)

Moc pěkné. Velmi mě to chytlo již od prvních záběrů s nábojem:) Nicholas Cage je prostě bůh:)

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Docela rozporuplný film od Menzela. Ale určitě se shodnu na tom, že mu chybí veškeré emoce a zůstala pouze chladná kostra a bohužel se to objevuje na mém hodnocení.

Octopus (2000)

Snímky z ruského satelitu a ponorka z boku:))) Hustý!!!!!!!!!!!

Oko za oko (1996)

Taková roztomilá Sally Field a výborný Sutherland. Jinak skoro nic za řeč.

O Schmidtovi (2002)

Je to poněkuď mdlé a místy zcela nudné, ale přece tam vnímáte, jak se asi může cítit muž po smrti své milované ženy a hledání smyslu života. A k tomu si můžete přidat výborné herectví Jacka Nocholsna.

O statečném kováři (1983)

Docela pěkná, místy netradiční, pohádka. Pavel Kříž je fajn. Atmosféra je také slušná a co s týče hudby, taky:)

Ostře sledované vlaky (1966)

Právem obdržel cenu akademie. Menzel je pro Hrabala ten pravý. Ví jak to natočit. A plno výborných herců jako Somr, Valenta, Brodský, i ten Neckář:)

O štěstí a kráse (1986) (TV film)

Další česká příjemná televizní pohádka. Pěkné písničky, má to vtip, krásná princezna a zároveň madlenka:) a navíc Karel Roden v roli prince:)

O zvířátkách pana Krbce (1977) (seriál)

Naprosto bezchybný večerníček s výborným hlasovým doprovodem pana Abrháma, jako malý kluk jsem se bál vévody Ruprechta:)

Pád Třetí říše (2004)

Ikdyž je to docela hodně dlouhé a občas se začnete nudit, tak Vás to dostane. Alespoň mě to dostalo. Poslední chvíle Hitlerova bungru jsou velmi sugestivně natočeny. Bruno Ganz ztvárnil s velkou razancí Adolfa Hitlera bez žádného přehnaného důrazu jeho osoby.