• Krátkometrážní

Policejní akademie (1984)

Jo jo, je to ohromná legrace. Steve Guttenberg jako kadet Mahony a G.W. Bailey jako poručík Harris hrají naprosto výtečně. "Tady je okno a já jsem lupič...no co řeknete Hooksová??" :) "No a co dělali?", "Tančili, pane, hlavně tančili!" :-) Děj je výborný, hudba taktéž. Tato komedie nemá chybu, škoda těch dalších dílů:( Inu, setkáme se u Modré Ústřice:)))

Prohnilí (1984)

Velmi vtipná francouzká komedie, ještě ze zlaté doby těchto komedií. Jedná vtipná situace stíhá druhou, výborní dva hlavní protagonisté, a kouzlo Paříže:)

Sanitka (1984) (seriál)

Nevím, ale mě se tento seriál nikdy nezalíbil. Taková šeď a nuda. Akorát docela velmi smutná scéna s patřičnou atmosférou byla, když už naposled odvedli Bartošku. To je vše co můžu napsat.

S čerty nejsou žerty (1984)

Z Nelepších českých Pohádek! Výborné herecké výkony, moc pěkná hudba od Uhlíře. Na tuhle pohádku se vždy podívám rád, kdykoliv. "JE TO REBEL!" "SPADLO TI TO, ASI VÍTR NE?" :-)

Terminátor (1984)

Skvělá sci-fi temná předehra pro skvělé druhé pokračování. Arnold alias "zlý" Terminator je skvělou podpěrou filmu. Linda Hamilton je také dobrou herečkou. Skvělá scéna likvidace policejní stanice (já se vrátím:)

Návštěvníci (1983) (seriál)

Výborný český seriál. Originální, velmi vtipný a kvalitní herecké výkony:) A hudba je naprosto fámozní. Nádhera.

O statečném kováři (1983)

Docela pěkná, místy netradiční, pohádka. Pavel Kříž je fajn. Atmosféra je také slušná a co s týče hudby, taky:)

Slavnosti sněženek (1983)

Příjemná podívaná, jasný rukopis pana Menzela. ("Sežral čtyři salámy, já ho zabiju")

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Jedinečné. Můj nejoblíbenější díl z původní trilogie. Opět vydařená hudba (samotný soundtrack mám něco přes dvě hodiny hudby:), skvělé bitvy - jak ve vesmíru, tak na měsíci Endor a závěrečný duel je opravdu vyvrcholení celé ságy Star Wars. Nechápu, že vám vadí Ewoci. Jsou roztomilý a bez nich by Hvězdné války nebyly Hvězdné války. Mít tak svého vlastní Ewoka:) A samozřejmě dojemné finále - vždy mě zamrazí, když Luke pálí na hranici tělo svého otce při hudebním motivu Síly. Vždy si uvědomím jak je ten příběh silný, jako bych ho prožival s hlavními hrdiny. No, prostě nádhera. Ať Vás síla provází!

Tři veteráni (1983)

Další moje oblíbená pohádka:) A vlastně jedna z neljepších pohádek co u nás byla natočena. Už jen díky hudbě od Uhlíře a Svěráka:) Á..není nutno, není nutno, aby bylo přímo veselo... :-D