Americké psycho (2000)

První půl hodina na mě působila dojmem docela slušného thrilleru. Pak ale jakoby celému štábu hráblo a stala se z toho neskutečná patlanice, absolutní ztráta času. Mělo-li se jednat o moralitu o odlidštěné kapitalistické společnosti, ve které vám projde všechno, prvotřídně se nepovedla.

Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)

Vcelku obyčejný seriál. Některé epizody jsou velmi pěkně vypointované, jiné jsou fádní a bez nápadu. Co ale stojí jednoznačně za 4 hvězdičky, to jsou Alfredovy úvody. Určitě i díky skvostnému dabingu pana Větrovce tu na vás dýchne poctivý britský černý humor.

Addamsova rodina (1991)

Podivné zklamání. Ten film má všechno, co by měl kvalitní a přitom divácky úspěšný film mít a přesto jsem se nemohl zbavit pocitu, že mu jaksi chybí koule. Nezávadná rodinná zábava na nedělní odpoledne.

A co dál... (1979)

Příjemný, řemeslně dobře zvládnutý film, který pozvolna plyne. To je jeho největší problém - chybí mu šmnc. Za 14 dnů si jen těžko vzpomenete, o čem že to vlastně bylo. HLÁŠKA: "Náš syn se holí!" "No a co má být?" "Holí si nohy."

Videodrom (1983)

Televizní obrazovka se stala oční sítnicí mozku. O’Blivion není samozřejmě mé skutečné jméno; je to jen jméno pro televizi. Všichni budeme mít brzy speciální jména, vymyšlená tak, aby dobře rezonovala v katodové trubici.“ Geniální film, který definitně ovlivnil můj "mediální" vývoj a pohled na svět. Film, díky němuž kdykoli vezmu do ruky videokazetu, rozbuší se mi srdce...