Hannibal (2013) (seriál)

Nic proti, ale trochu hnus ne?...chlap si odřezává kusy svého obličeje a krmí tím psy, ženská dělá lidem z lebky úl pro včely, člověk přišitý k jinému se odtrhává i s kusy kůže, jeden sériový vrah přinucen druhým sníst svou nohu...pěkná psychárna..a ten poslední díl, který dost možná zabil Alanu, Willa, Jacka i Abigail byl prostě něco..nikdo nezbyl..kromě Hannibala :) Po třetí sérii musím dodat, že se bych se nedivil pokud by toto někdo psychicky neustál...né že by třetí řada byla špatná..jen její první půlka byla nuda...ten závěr byla ale solidně odporný ukouslé rty, mrtvola dítěte zašitá v mrtvole prasete, lidi pojídající sami sebe...proč né, že? Chtěl jsem jednu hvězdičku sebrat, ale je to jediný seriál, který natvrdo vykresluje vraždu jako krásnou věc, takže nechám pět.

Millerovi na tripu (2013)

Tohle by dost dobře mohla být typická sandlerovka akorát je to bez Sandlera...dýler, Jennifer, která je pořád dost sexy i ve 40 na to aby hrála striptérku, tenhle divnej kluk a Emma, která mě totálně rozsekala svou hláškou o menstruaci a análu, kterou pronesla v tom letadle si vyjedou za hranice propašovat špetku a půl trávy..proč ne..vtipné to bylo a za úžasnou Emmu Roberts jim ty 4 hvězdičky klidně nechám..

Interstellar (2014)

Po skončení tohohle filmu jsem měl značně schyzofrení pocity..Nejdřív je to typický americký film, kde se skupina složená z hlavního borce, holky, robota, černocha a toho co umře jako první vydá zachránit svět s tím, že neví jestli se vrátí živí, ale tentokrát né proto, že by je to tam mělo zabít, ale protože jim bude 150 dřív než vůbec někam doletí. Celý ten film se podle mě dal tak o hodinu zkrátit a nic by se nestalo...a další věc...tady na tomhle filmu si můžu přesně ukázat, proč mám radši seriály než filmy. Protože za ty dvě hodiny jsem si k těm postavám vypěstoval asi stejný vztah jako k té nebohé kukuřici, co se tam pražila na popcorn asi půlku filmu...chudák kukuřice...Jediný, kdo se tam choval celkem logicky byl Matt Damon, který se rozhodl, že chcípnout pro lidskou rasu je kravina...víc jak 3 hvězdičky fakt ne

Lovci duchů (2005) (seriál)

Asi moje nejoblíbenější oddychovka...Ti dva prostě nejdou zabít..Dean umřel a byl v pekle..Sam umřel a byl v pekle, oba umřeli a byli v nebi...Dean umřel a byl v očistci...Sam byl pak taky v očistci..ztrácím přehled v tom kolikrát byl který z nich mrtvý...ale na co fakt nezapomenu byl archanděl Gabriel točící porno...škoda, že ho Lucifer zabil :( Jen takový dodatek po jedenácté řadě..zabili jsme démony, anděly i archanděly, monstra, leviatany, rytíře pekel, čarodějnice, dokonce jsme možná zabili lucifera, porazili bohovu sestru a skoro zabili boha, takže mi sakra řekněte, co budem zabíjet ve dvanácté řadě? :D

Grimm (2011) (seriál)

Tak jako asi takhle...dávám 4 hvězdičky spíš proto, že to má nízké hodnocení..jinak bych dal asi 3...Nick je prostě takový typický klaďák no..Hanka rád nemám..Monroe a Rosalee jsou takoví snesitelní...Julliete sice nikdo rád nemá, ale od té doby co se umí přeměnit na nechutnou zrůdou se shnilou držkou jí nějak stoupla popularita...mám pocit, že je to takové nikam nesměřující, protože ani po čtyřech sériích pořád nevíme k čemu jsou ty debilní klíče a trochu tomu chybí náboj..ale jako oddychovka se to dá..

Prvních 100 (2014) (seriál)

Pilot je takový nějaký...je to jakoby se parta postpubertálních blbečků vyrojila na tábor bez velení..nadržená Octavia, ještě nadrženější Jasper...frajírek Finn..Clarke protivná jakoby měla permanentní krámy...do toho Murphy a Bellamy, kteří tak nějak převzali kontrolu a ještě silně nezajímaví Wells a Monty...nikoho nezajímá, že jich tam spadlo ještě dalších 92, kteří už jsou ale tak nějak nepodstatní, protože tady těch 8 prostě bude v popředí. A do toho sledujeme Marcuse Kana na arše, který nemá nejmenší problém kohokoli zabít, aby se dostal do velení a zachránil archu, která se po 100 letech začla rozpadat..bod pro něj..Jenže tohle naštěstí není cesta, kterou se seriál ubírá. Po pár dílech se malá holčička rozhodne zabít své démony tím, že ubodá jediného negra, co tam je (tím mě fakt pobavila..chudák Wells), za to pak něúspěšně pověsí a vyhostí Murpyho a zjišťujeme, že teda je tam dole až nějak hodně přeživších ''Grounders''...Octavia už není nadržená z Finna a Jaspera, ale z mnohem namakanějšího pozemského Lincolna...na zem nám spadne v modulu Finnova holka Raven, aby nám vznikl krásný milostný trojúhelník mezi ní Finnem a Clarke a dojde na vyjednávání s Grounders...nikomu nepříjde ani trochu divné, že jejich velitelka vypadá jako ruská šlapka a její zástupkyně je uřvaná lesba..asi na tom nezáleží, když vyjednávání stejně selhalo ...Finn ojede Clarke...Bellamy ojede Raven, která z nějakého nepochopitelného důvodu začne být nadržená vždycky, když jí hrozí, že umře...pak se nám vrátí Murphy a Raven zmrzačí. (Teď jen pro detail...nejsem si 100% jistý, co z toho je ještě první a co už druhá řada)...no a nakonci nám Archa spadne zpátky na zem. Ale důvod proč jsem dal 5 hvězdiček je spíše druhá řada, kde příjdou trochu do popředí i jiné postavy ''stovky''...Finn se rozhodne jen tak z hecu střílet do skupiny rukojmí, z Clarke se stane nemilosrdný vůdce...ubodá Finna, aby ho ta lesbická velitelka nerozřezala na kousky, pustí bombu na Tondc a tak...Thelonius se sice asi posral, protože má pocit, že jeho osud je v městě světel o kterém mu řekla nějaká ženská s jejím zmutovaným synem a které nikdo nenašel a aby toho nebylo málo, tak do toho zatáhne sebou ještě Murpyho...Kane už teda není tak nemilosrdný, když pominu to bičování Abby a celá dějová linka s Mount Weather přeroste v neskutečný brutální závěr, kde do našich hrdinů vrtají vrtačkama kvůli kostní dřeni. No a Bellamy a Clarke to zakončí krásným zabitím asi 300 lidí včetně nové Jasperovy holky, což mu ale vůbec nemusí vadit, protože se alespoň znovushledal se svýma brýlema..ale musím uznat, že s tou hudbou na konci to vypadalo fakt dobře...Teda až na tu holografickou ženskou ve městě světel, co si schovává atomovku ve skříni. 3 série nám začla lesbickým pornem, přiznáním k homosexualitě od negra a podříznutým úsměvem.. Podtrženo sečteno...po té dost povedené druhé řadě musím dát 5 hvězdiček. A na prvním místě u mě zůstavají postavy: Murphy, Kane a teď už i Bellamy. PS: To jsem vážně jediný komu připadají Lexa a Raven jako dvojčata?!

Ztraceni (2004) (seriál)

Je to srdcovka. Na Lostíky nikdy nezapomenu. Už jako malý jsem sedával u televize a sledoval každý díl i přes pozdní vysílání. Samozřejmě, že první řady byly nejlepší, ale slabinu nevidím ani v páté řadě, která si podle mě stále držela své tempo a když se člověk orientoval v čase a prostoru, tak je mu jasné, že promyšlené to je dobře. Katasrofa podle mého je až řada šestá, která je v podstatě o ničem. Nemám nic proti konci s afterlife, ale to se tam dělo do té doby byl docela průšvih. Bonusové body musím přidat taky za perfektního záporáka jakým byl Benjamin Linus a Henryho Iana Cusicka, kterého teď můžeme sledovat v ''the 100''...5 hvězdiček :)

Arrow (2012) (seriál)

Musím nechat čtyři hvězdičky i za tu celkem katastrofální třetí řadu. Smrt Sary se mnou ani nehla, Laurel začla být otravná a vlastně i Roy a Oliver...a vlastně všichni...od té doby, co se Oliver rozhodl nezabíjet je to nějaké divné. Čekal jsem, že aspoň návrat Malcolma to nějak oživí, ale nic. Doufejme, že to zlepší aspoň návrat Sladea příští rok. Uvidíme...ale pořád musím hodnotit první řadu, která přišla s nezapomenutelnou epizodou Sacrifice a druhá řada, která měla nečekaný zvrat v epizodě Seeing Red a celkově dost slušně gradovala. Jediné, co mě naštvalo, že jediné dvě postavy, které jsem měl rád (Tommy a Sebastian) jako jediné umřely..když nepočítám Oliverovu matku. Jen doufám, že třetí řada nebude končít třetím teroristickým útokem tentokrát v podání Ligy nebo něčeho podobného.. EHM....Takže znovu po čtvrté řadě...když jsem říkal, že doufám, že třetí série nebude končit třetím teroristickým útokem, tak jsem fakt netušil, že tak bude končit nejenom třetí, ale i čtvrtá. Hnus, sračka, blbost...za každou dementní sérii dávám hvězdu dolů. Takže bych vám radil radikálně změnit směr seriálu nebo ho ukončit, jinak skončíte v odpadu.

Domek z karet (2013) (seriál)

V politických intrikách se někdy ztrácím, ale sledovat Franka jak si počíná na cestě k bílému domu je zážitek. Jeho žena je lehce nesympatická, ale prostě k tomu ději patři (ve Forrestu Gumpovi se mi jako feťačka líbila víc). Ve druhé řadě se děj rozvíjí více směry a zaměřuje se i na původně vedlejší postavy jako prostitutka Rachel, novinář Lucas nebo ajťák Gavin, což beru pozitivně. A smrt Zoe hned v počátku druhé řady byla docela šok. Těším se na Frankův návrat z bílého domu ve třetí sérii a zajímá mě čím překvapí když všichni jeho nepřátelé jako Tusk, ten číňan nebo Lucas jsou mimo hru. A docela mě taky zajímá jak vyřeší Dougovu smrt a jestli budou kvůli tomu hledat Rachel. Stručně řečeno je to geniální, komplikovaný počin s krutým Kevinem Spaceym v hlavní roli. Jen tak dál :) Po třetí řadě...Doug teda není mrtvý, ale zabil Rachel čímž mě neskutečně nasral..ale třetí řada byla docela nudná..nebudu zatím ztrhávat hodnocení a počkám si na čtvrtou. Po čtvrté řadě se vracím ke 100% hodnocení. Intriky jsou zpátky a stejně tak i Lucas, Tusk, Remy, Jackie, Freddy..no prostě všichni a řešení aktuálních témat jako jsou prezidentské volby, vztahy s ruskem a islámský stát vytváří neskutečnou atmosféru z které až mrazí. Pátá řada slibuje teror, takže jsem zvědavý. Pátá řada drží laťku opravdu vysoko. Frank proti Conwayvi jde natvrdo a drží se tam zuby nehty. V téhle řadě se opravdu páchají svinstva. Falešné teroristické útoky, to jak dopadli Tom a Leann, ''pád'' ministrině zahraničí a další.. seriál je pořád skvělý a pořád víc psycho. Claire v bílém domě a Frank s Dougem v hajzlu? Doufám, že uvidíme šestou řadu.