Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Beta krásně navazuje na Nahou Míli...Erik už není panic, z jeho holky se stala kurva a Cooze se přeorientoval ze sadomasochistky na holku s rozbitým rozstřikovačem mezi nohama. Ale musím uznat, že ze všech holek v AP měla Ashley nejblíž k normální cool girl.

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Nahá mílé mi při prvním shléhnutí vyloženě otevřela hubu, když mi oznámila, že Erik je Stifler. Dwight je sice mnohem umírněnější než byli Steve a Matt, ale narozdíl od nich je respektovaný a není brán za naprostého kreténa. Co se týká úchylné psychopatky s točícím se vibrátorem, tak mi bylo chudáka kluka až líto. Pro mě slabší díl, ale Noah potěšil.

iZombie (2015) (seriál)

Jedna hvězdička za Rose Mclver, která předvedla už zhruba 30 různých rolí v jedné jediné osobě. Jedna hvězdička za Blaina, který jako ''záporák'' funguje docela obstojně a jedna za Peyton, který vypadá...cituji: ''Jako kdyby jí vyrobil čtrnáctiletý kluk''. A čtvrtou přidám navíc, protože tomuhle seriálu už s tak malou sledovaností nechci ubližovat ještě víc.

Flash (2014) (seriál)

Tak jako asi takhle...Arrow měl taky 2 série super a pak šel k zemi, takže dám 4 a uvidí se. Občas se daří přijít se slušným záporákem viz. Snart, který nám zmizel do Legend nebo Thawne, který nám zase zmizel z timelinu, ale ok, žánrově to splňuje to co má. Jediná věc, co mě sere je to, jak se najednou všichni podílejí na řešení problémů (Iris, Joe) a pak stejně jen čumí do monitoru a řvou run Barry run. PS: Patty s nevyslovitelným jménem je kus. Vraťte jí zpátky.

Legendy zítřka (2016) (seriál)

Dal bych čtyři, kdybyste nezabili Snarta. Takže tady je dohoda...vraťte Snarta a já vám tu hvězdičku za rok přidám. A to, že Wentwortha Millera potřebuje Foxka do nového Útěku z vězení není výmluva, protože ten plešoun, co tam hraje jeho bráchu tady pořád žije!! Né ale vážně...Snart vám táhnul celou sérii...to Kendra a Ray ji potápěli. PS: Justice society of America?..really?.. A vždycky, když se řekne Rex Tyler, tak si představím nějakou divnou kytku z květináče, takže asi tak.

Deadpool (2016)

Nevím, co by byl horší hřích...jestli nazvat tenhle film filmem pro dospělé, vzhledem k tomu, že si to dělá prdel úplně ze všeho včetně sebe a je to větší pohádka než Popelka nebo filmem pro děcka, když se tam zároveň nechává hlavní hrdina píchat do zadku svou holkou (šlapkou) s připínákem a masakruje lidi víc než Dexter. Ale i přes všecku tu kontrovérzní patlaninu musím vznést jednu otázku...Proč nemůžou být Avengers trochu víc jako Deadpool? ...Né, že by museli všecko znevažovat, ale udělat z toho trochu větší masakr by neuškodilo.

Pixely (2015)

Nevím jestli je to Sandlerem, Dinkladgem nebo tím, že udělali z Hanny z Pretty little liars masturbační idol nerdů, ale mě to bavilo.....Samozřejmě to byla nehorázná blbost a celkovou absurditu pro mě podtrhovalo taky to, že jsem před pár dny dosledoval čtvrtou řadu House of Cards, která je ze stejného prostředí, ale stejně jsem se několikrát zasmál a když ke konci začla hrát hudba, Tyrion dostal svůj SW+MS sandwich a zázračnému dítěti se narodily divné oranžové příšerky, tak jsem se rozhodl pro čtyři.

Captain America: Občanská válka (2016)

Možná jsem od Russoovců čekal trošku víc vážnosti, kterou měl druhý Captain, ale vzhledem k tomu, že to chvilku připomínalo maškarní ples se s tím asi nedá moc udělat, oblek Panthera vypadá hodně dobře, ale ten týpek mi zas moc nesedí. Scarlett je sice pořád sexy, ale tentokrát jí Olsenka tvrdě konkuruje..filmu jenom o ní bych se vůbec nebránil. Falconovo ''ale né že se podívám z okna a někdo mi v tom bude lítat'' mě rozsekalo snad nejvíc ze všeho a spiderman byl taky zajímavé obohacení, stejně jako mravenčí obr. Jediný kdo je v tom filmu vyloženě otravný je Vision, takže jsem byl rád, když ho naše sexy inhuman zaparkovala do metra. Jediná škoda, že to bylo vzáno tak komorně a nebyl tam Banner...kdyby dali Bruce tak jim dám i pátou hvězdu...třeba ji příští rok přidám Thorovi. PS: Ta tvoje holka je sice pěkná Rogersi, ale když jí postavíš vedle Black Widow, tak jí chybí koule :D

Miliardy (2016) (seriál)

Showtime ukázka naprostých sviní a na oko kladných hrdinů závislých na sado maso praktikách. Bobby Axelrod je mnohem stabilnější než byl Nicholas Brody a Damien Lewis znovu ukazuje, že hrát umí. Bohužel si ale nemyslím, že je to téma na víc jak 2-3 řady.

40 let panic (2005)

Ono být ještě ve 20 ti panic je trochu trapas, ale tenhle si to klidně valí přes 40 a nijak ho to nesere...chvilkama vtipné...ta ujetá nadržená bloncka byla fajn :D