Vikingové - Série 2 (2014) (série)

Mnohonásobně lepší, než první série. I když tu protivnou slimáčí princeznu (ano, přezdívka pro Auslag :) ) mohl někdo třeba omylem zabít. Vůbec by mi to nevadilo. Lagertha vévodí ženským postavám, to je myslím jasné. Mnoho bitev, krve, intrik a Krvavý orel jako třešnička na dortu.

Vikingové - Ivar Bezkostný (2014) (epizoda)

Ivar Bezkostný... ok... nebudu se rozčilovat :) čeština může nabídnout mnoho synonym... ale hold překladatelé jsou očividně líní. Raději sleduji v angličtině, aspoň se nemusím tak moc rozčilovat.

Vikingové - Oko za oko (2014) (epizoda)

Bylo upřímně "vtipné" sledovat knězovo ukřižování, když si člověk vezme, co za sortu jsou vlastně hlavní hrdinové. :)

Vikingové - Invaze (2014) (epizoda)

Hned v druhém díle máme časový posun a skvělou bitku. Auslag mi pořád leze krkem, blergh. Její jméno mi zní jako slimák. Asi jí vytvořím přezdívku. Kněz mile překvapil, snad se jeho postava vyvine tím správným směrem a nebude to jen drobná jiskra.

Moje Holo láska (2020) (seriál)

Klišé opakující se pořád dokola, zápletka v podstatě stejná jako v mnohých jiných dalších seriálech. Ale i tak to byla příjemná "jednohubka", jen ke konci se to za mě trochu až moc protahovalo, ale to si všímám téměř u všech seriálů. Líbil se mi drobný detail na syna konkurenční IT firmy, kdykoliv se jeho otec napřáhl po své holi. Seriál tento detail sice dál nerozvíjel, což je škoda, mohli jsme zjistit něco málo víc, ale autoři nejspíš věděli, že si každý domyslí, že ta hůl neznamená nic dobrého. Taky se mi líbilo rozdělení hlavního hrdiny a jeho projekce. Drobné mínus si ovšem ode mě odnášejí rodiče hlavní hrdinky, přesněji její otec, který se na ni vykašlal a v příběhu myslím že ani nevystupoval, vše nechal na matce, aby se sama postarala. Možná trochu rozvít hrdinčinu minulost, která se netýkala jenom druhého hlavního hrdiny, by neuškodilo.

Vikingové - Válka bratrů (2014) (epizoda)

Perfektní začátek s bitvou. Jen jsem si myslela, že budu asi hodně zuřit, kdyby se rozhodli hned v prvním díle druhé série zbavit se Flokiho (což si myslím, že by si sami podkopli nohy, protože nejsem určitě jediná, komu se jeho postava líbí :D ). Návrat Auslag mě otrávil a zbytek dílu bohužel nudil.

Taboo (2017) (seriál)

Moc povedený seriál z viktoriánské doby, kde vás mohlo zabít hned mnoho věcí. Zvlášť, když se pletete pod nohy špatným lidem. :) Jsem ráda, že jsem se konečně k tomuto seriálu dostala. (spoiler alert) PS: "oběšení" a mučení Jamese byly super, ale scéna s háky a následné kuchtění bylo prostě top.