Sobík (2024) (seriál) odpad!

Ne a ne a ne a ne! Prostě nemůžu. V kostce je to o dvou psychicky velice narušených lidech, kteří si oba nemají co vyčítat, jedné psychopatické prasnici a ubožákovi (asi traumatizovaném z dětství), který ji neumí poslat do prdele, a má IQ tak okolo 65, když se neumí zeptat patologické lhářky na zjevné otázky ohledně jejích lží aby ji rozložil, zdecimoval logikou, vysmál se jí a poslal do prdele. Místo toho ji podporuje, kupuje drinky, flirtuje s ní a dokonce ji pozve na kafe. A pak si ten idiot přijde stěžovat na policii, že je ta oteklá améba stalkerka, a že mu nedá pokoj. Absolutní odporný hnus o úchylném imbecilovi a psychopatické lhářce, ze kterého mi bylo špatně. Jak může někdo na něco takového vůbec koukat aniž by se mu z těch lidí, a hlavně z ní, neobracel žaludek, to nepochopím.

The American Society of Magical Negroes (2024) odpad!

Proboha co je to ten Kobi Libii za píču?  To se nedá tohleto. Amatérský pokus "provokovat" dopadl jako hromada cringe nekoukatelných sraček!

Režim - Pomník (2024) (epizoda) odpad!

Tuhle píčovinu vymyslel nějakej čurák Will Tracy, a já mu přeju aby mu nabíječka na mobil fungovala jen v jednom specifickým úhlu! No to je hnus, velebnosti. Píčovina plná píč, a navíc ten všudypřítomný rusácký přízvuk! Aby jako dosáhli iluze, že to má být "nejmenovaná východoevropská země". Ať jdou do píči, čuráci! K zblití!

Lekce chemie - Miss Hastingsu (2023) (epizoda) odpad!

Opravdu trapná hnusárna vyprávěná typickým americkým TV/Netflix způsobem. Všichni jak ze žurnálu, makeup, hadry, vše dobové ale jakoby to bylo 100x krásnější a nablýskanější pro TV. Takhle padesátky rozhodně nevypadaly a to ani v Americe! Stereotypy o mužích, kteří jsou několikanásobně víc nekompetentní než hlavní hrdinka, ale přesto mají nad ní vedoucí funkce, protože jsou to prostě muži v 50. letech minulého století. Hlavně scéna jak ona chodí laboratoří a všem těm chlapům co jsou nad ní radí co mají dělat, protože oni jsou úplně blbí a neschopní a ona tam jen uklízí a dělá pomocnou sílu, a přitom je to génius, kterého nikdo neuznává, protože je to žena, tak to bylo opravdu k smíchu. Všichni, včetně šéfa jsou šovinisti a sexisti a chovají se k hlavní protagonistce přezíravě a pohrdavě, i když one je ze všech nejlepší, vše zná a na všechno má vystudováno 20 škol! Takže samozřejmě že to všem v dalších dílech pěkně natře a vytře jim zrak, hlavně všem těm šovinistickým pochybovačům, co ji teď tak hrubě ponižují jenom proto, že je žena! U toho ale být nemusím. Projet fast forwardem pilot mi bohatě stačilo. Na tyto woke americké píčoviny dělané přes jeden jediný stále identický woke kopírák už začínám být super háklivý!

Roseanne Barr: Cancel This! (2023) (pořad) odpad!

Zoufalá štíří troska, a hasbeen co hraje do not malému uskupení MAGA Trumper nuts někde z Appalachia! Vždy jsem ji nenáviděl a nemohl vystát ten její crass "humor". Na Connors se dá konečně dívat, když už tam není ta arogantní, zakomplexovaná prasnice! Totál ODPAD!!! 👎

Fotři (2023) odpad!

Otřesná, nesourodá sračka se statickými postavami, které sloužily jako terč a konverzační panáci Burrovým výlevům a rozhořčeným stížnostem na vše woke a progressive. Fajn, proč by ne, ale mělo by to být i vtipné a dávat hlavu a patu. Bohužel Burrův stand up se nepodařilo převést na celovečerní komediální Netflix film. Trapárna bez jediného kloudného vtipu či situace. U Barbie (ano, čtete dobře!) jsem se zasmál víc!!! Velké zklamání! Za mě totální sračkoidní ODPAD!

Milion mil daleko (2023) odpad!

Spadá pod kategorii SS, Strašná Sračka! Chápu že Latinos v USA potřebují zvednout sebevědomí zvláště po tom, co je Doník ve své 2016 prezidentské kampani všechny kolektivně nazval "Rapists and murderers", ale takhle opravdu ne! Otřesně klišovité a podle šablony všech ostatních "under dog" filmů, kde člen marginalizované minority se vyšvihne i přes všechny překážky společnosti (zde z okopávaní a sklízení polí se zeleninou) a všem to natře a ukáže jak je chytřejší a lepší a vynalézavější a pracovitější než ten ošklivý, arogantní, bílý, anglosaský, kolonizátorský  zrmd, který dostal od society vše na stříbrném podnosu! Zvláště bílí hetero chlapi v rolích v vědeckých výzkumníků NASA jsou zde vyobrazeni jako banda arogantních kokotů v kontrastu k, samozřejmě, milému, na rodinu orientovanému a  prudce inteligentnímu a vzdělanému mexikánci s úžasně podporující a fandící a obětavou Latino manželkou!  Bleh! K zblití! Protože přece musíme všem ukázat na do očí bijícím kontrastu, že Latinos z Mexika jsou mnohem lepší než ta zrůdná, neschopná, kapitalistická banda odporných, tupých, amerických white straight males, tady shodou okolností v podobě vědců z NASA! Tohle opravdu někdo žere?

Válka barev (1995) odpad!

Trapné, jako každá renčovina s hanákem!

Šílená noc (2022) odpad!

Proč je Santa bývalý vikingský hrdlořez ála Thor a depresivní, zvracející alkoholik k tomu? Kde je za tím nějaká logika či vysvětlení, aby to dávalo smysl? Proč nás příběhem, kde se střídá brutální krevchvístající rubačka a řezničina se syrupově sladkým patetickým, pseudo-vztahovým melodramatem zdlouhavých citových výlevů a civění si zamilovaně do očí, provádí mladá černošská dívka, ke které nemáme šanci vytvořit si v prvních 20 minutách absolutně žádný vztah a ani špetku sympatie. Je tam jen proto, že je roztomilá a nevinná a vytváří rádoby zajímavý protikladový kontrast k buranskému řezníkovi Santovi, a to má být jako ta řachanda??? Hrubiánský zabiják z Vallhaly s citlivým srdcem a láskou k dětem? Její rodiče jsou nemastní, neslaní a mají oproti zbytku psychopatické zbohatlické rodinky totálně nevtipných narcisistických kašparů asi působit "normálně", abychom si je oblíbili jako klaďase a fandili jim, ale to se v této slátanině jaksi vůbec nedaří, jelikož jejich trapnými filmařskými klišé chabě nastíněný rozpadající se vztah může být divákovi naprosto ukradený. Navíc jej zde ztvárňují ochotnickým způsobem pomocí stereotypních scén vánočního rozjímání a hlubokých pohledů do očí za významného mlčení. U těchto scének jsem asi trpěl nejvíc a zděšeně sahal po fast forward knoflíku na ovladači. Jen ať už to mám za sebou! A kde je jako ten horror? On se někdo z vás při sledování této nebetyčné píčovny snad bál? A čeho jako? Dyť tam nebyla ani jedna lekačka!!! Uveďte jeden moment či scénu, která by odpovídala definici horroru! A thriller? Z čeho jsem měl být jako v napětí? Z přijíždějící skvadry zabijáků na sněžných skútrech co spíš vypadali jako banda zbohatlíků na vyjížďce ve Špindlu??? A co ta trapná honička na skútrech lesem co vedla k tomu nefinále bez jakékoliv katarze, zvratu, či uspokojivého rozuzlení, ta měla být místo reklamy, abysme si mohli jít uvařit kafe či si dojít na malou? Zív!!! A ještě jedna věc, to neměli v rozpočtu na nějakou zralou ženskou hvězdu zvučnějšího jména na ztvárnění staré matriarchy rodu??? Od chvíle kdy ta 70 letá nabotoxovaná příšerka s nulovým charisma v cheap blond paruce a s tlamou jak kufr na zmije napochodovala do obýváku, bylo utrpení ji sledovat jak s rolí zápasí a jak této jediné postavě rodinné matriarchy, kterou mohl kdokoliv jiný pojmout jakkoliv zajímavěji a hlavně charismaticky, nedala vůbec nic. Celou dobu při svém otřesně nezáživném výkonu navíc vypadala jakoby své repliky ředčítala z cue cards které pro ní drží nějaký asistent režie za kamerou! Nebylo prostě komu fandit ani s kým se ztotožnit, či někoho nenávidět. Přeceňovaný Leguizamo jako vůdce teroristů byl uvěřitelný či zábavný asi jako ta stará nudná příšera s hereckám výrazem dřevěné fošny! Někdo si asi myslel, že pravidelné střídání citově uslintaného, špatně castingově obsazeného a trapného vánočního romcomu s průměrně chroegrafovanou krvavou řezničinou a gorem typu "napíchneme někoho na rampouch", diváky na vánoce dozajista pobaví! Já byl ale naopak nesourodým paskvilem bez hlavy a paty a s ochotnickým a nesympatickým obsazením dokonale zhnusen. Naprosto ohavný a nezábavný ODPAD!!! 👎