Jan Žižka (2022) odpad!

Proč hraje Žižku Američan???

Naked Attraction (2016) (pořad) odpad!

Skvělé pro bulimičky, a bulimiky, co se potřebují po masivním mukbangu řádně vyzvracet z podoby! Jakmile se začnou zvedat přepážky boxů s nahými nešťastníky a jejich obnažené intimní partie a podbřišky od pasu dolů se zjevují jedna po druhé v detailu na obrazovce, každému normálnímu, neperverznímu jednici se musí okamžitě zvednout kufr! O zápachu ve studiu raději ani neuvažovat!!! Pro týpky co si užívají nuda pláže to ale musí být žůžo pokoukání k fappingu! ODPAD! 🤢🤮👎

Paní Harrisová jede do Paříže (2022) odpad!

Téměř dvouhodinová marketingová masírka, kterou využívá každá reklamní agentura na světě, a to že šaty (či jakýkoliv jiný produkt po jeho zakoupení) vám přemění život na lepší, krásnější, úspěšnější a šťastnější. Odporně sentimentální a syrupovitě sladkobolné a rádoby-humorné. ODPAD! 👎

Odplata (2022) odpad!

Strašně nudný a vlekoucí se ODPAD! Děj se nikam neposunuje a to ani po půlce filmu, a "vyprávění" je celou dobu prošpikováno spoustou satirického humoru o zaprděnosti a zpátečnické zaostalosti rurálního Texasu a jeho svérázných lidí v kontrastu se sofistikovaným, kultivovaným a vzdělaným New Yorským novinářem přijíždějícím sem dělat podcast, což je hodně laciné a hodně otřepané "komické" téma. Když jsme se po půlce filmu stále neposunuli ve vyprávění absolutně nikam, natož k nějakým zajímavým poznatkům o smrti té holky, o které měl být ten podcast, a potažmo celý film, hodil jsem ručník do ringu, velice divácky neuspokojen. B.J. Novak nevytvořil ani po celé hodině vyprávění žádné zajímavé prostředí či atmosféru, která by mě zainteresovala natolik abych dokoukal zbylých 48 minut. ODPAD!!!

Zkouška - Zlatokopka (2022) (epizoda) odpad!

Bože to je tak nudná a debilní píčovina, a ten úlisný čurák co to celý komentuje svým voiceoverem a hraje si v tom na otce s nějakou dementní věřící pipinou, co sází na zahradě do země okurky a papriky ze supermarketu, jakože tam samy vyrostly! Jak se něčemu takovýmu může někdo vůbec smát? Vždyť je to jen cringe a trapný. A celá premisa strašně debilní a nevtipná! S někým, komu se líbí takový bizár, a připadá mu směšný či zábavný, bych si na 100% nerozuměl! TOTÁLNÍ ODPAD!!! 👎

Poslední hvězdy stříbrného plátna - Kosmičtí sirotci (2022) (epizoda) odpad!

Odporná, sebeoslavná masturbace otravných hollyweirdských narcísků, plná patosu a dětinského nadšení nad tím, jak jsou všichni skvělí a výjimeční, vedená absolutně nesnesitelným nabobem a kokotem par excellence Hawkem! K zblití. 👎 Odpad 0%

Zkouška - Pomerančový džus bez dužiny (2022) (epizoda) odpad!

Bože můj, to je bizár!!! A to v nejhorším slova smyslu. Vydržel jsem to přesně 12:43 min. Je vidno, že je Nathan Fielder z Kanady, neboť zdárně pokračuje v bizár trapno-tradici Letterkenny, na které se po čase taky nedá koukat kvůli nudě a repetitivní cringovosti. Ne, tohle opravdu sledovat nehodlám!

Muž z Toronta (2022) odpad!

Nic proti Kaley Cuoco, ale už se z ní začíná stávat otravná relikvie, které prostě musí být ve všem! Za chvíli se budeme bát otevřít plechovku sardinek, aby na nás nevyskočila! Jako Penny v TBBT, prosím, ale do Flight Attendant jsem v půli druhé season kvůli ní zaťal sekeru, páč mi už neskonale lezla na nervy neustále stejným výrazovým repertoárem pojašené, dýchavičné a neistále zvychořené blbky. Nevím, co na ní všichni ti režiséři vidí, ale já už produkty s ní prostě bojkotuji. Zas tak dobrá není! Taky doufám, že nikoho nešokuje, že tahle píčovina pod kterou je podepsán ten podměrečný rádobyvtipálek a bezmozek Hart je totální trapný flop! Jako koneckonců vše se značkou Kevin Hart! 👎🏼

Idiot od pánaboha (2022) (seriál) odpad!

Odporná a trapná prasečí tlamička Melišanda Mekkártny a ten její manžílek-podmírák by měli být humánně utraceni na náklady státu, ze kterého pocházejí. Myslím, že by na takto vynaložené veřejné prostředky nikdo z plátců daní nic nenamítal.