Nikdo (2021)

Občas je potřeba někoho zrasovat do krve. A když je to banda arogantních rusáků obtěžujících cestující v autobuse, tím lépe! A jen u nich zdaleka nezůstane! Škoda, že se to díky čínským netopýrožroutům nedá vidět v kině! Ten hurónský smích celého sálu by stál za to. Odpočinkové, katarzní, uvolňující a zábavné. Žádné děti, starouškové, manželky, kočičky, či kitty cat bracelets nebyly v tomto filmu zraněny. 100%

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Absolutní špica ze Štatlu!

Big Mouth - Série 4 (2020) (série)

Čtvrtá byla asi ze všech nejlepší. Skvěle popsaný coming of age ve 14 letech, a hlavně co se týče vývoje postav, všichni dostali skvělý prostor pro své back stories. Hlasově opět dokonalé, nejvíc bavili Jay a Lola a jejich trailer trash romance dvou naprostých zoufalců! Za mě 100%

Genndy Tartakovsky's Primal (2019) (seriál)

Nejdřív jsem nepochopil tu 70's estetiku jak výtvarnou, tak i animační, a myslel jsem si, že je to nějaká přes 40 let stará vychytávka, která mi nějakým záhadným způsobem unikla. Musel jsem se několikrát přesvědčit, že jde o animák z roku 2019, a ne 1977. :) Prostě nádhera, nám silným ročníkům normalizačních let to připomíná ilustrace v Ábíčku, a tudíž dospívání a krásné retro. Mně tedy aspoň určitě! Nejkrásnější na celém je ale to, že tady voice artists nepochodí, o všechny "dialogy" se zde starají řvoucí, burácející, nasraní a útočící Tyranosauři. LOL! Neskutečně osvěžující podívaná. 100% P.S. Nový bonmot? "Jsi důležitej jak titulky k Primalu!"

アフリカン・カンフー・ナチス (2020)

Skvěle propracovaný příběh a zajímavá zápletka. I když trochu otřepaná, ale stále fungující jako nosný prostředek pro výborné bojové scény! Outsider z lidu se stane "vyvoleným" hrdinou, a pomocí šamanů a mistrů se vytrénuje (co se týče 80's kung-fu training montages se musí Stein ještě hodně filmařsky potrénovat sám) v silného přemožitele nasazeného utlačovaným lidem z vesnice, aby zničil trýznitele v místní kung-fu competition a zrušil tak jejich náckovsko-japonskou kletbu kterou ovládají a tyranizují vesničany. Když už nic, tak se prostřednictvím této klasické nízkorozpočtové béčkovky a jejich lokací podíváte do Ghany a zjistíte že je tam spousta dobrých herců, ale i neherců (no, spíš víc těch neherců), ale zase na druhé straně uvidíte život v západní Africe pěkně zblízka. A když se tam objeví bohatý západní Němec jako Sebastian Stein se svými almighty eury natáčet celovečerní, dlouhometrážní film, a dá tímto podnikem vydělat "hercům" a komparsistům z místních vesnic, a to včetně dětí a žen, je to vlastně zábavná podívaná. Takovou srandu v podobě Evropana natáčejícího béčkové kung-fu bojovky v Ghaně určitě nemají každý den. Párkrát se zasmějete a to opravdu od srdce. Je to poctivý kus nízkorozpočtové filmařiny dělané se zápalem a nadšením a to především domorodců. Stein se v roli Hitlera přímo vyžívá a je vidět jak si ten Ghanský úlet i s místními užívá naplno! Je to tak špatný, až je to dobrý. Doporučuju sledovat zhulený! Já se bavil skvěle (i střízlivej a nesjetej, teda). Za mě určitě 100%

Chicagský tribunál (2020)

Jsem schopen recenze pouze v bullet points protože jsem pln velice silných dojmů :) - ZVŮLE MOCI - TOTÁLNÍ BEZMOC PROTI ZVŮLI MOCI - FYZICKY POCIŤOVANÁ NAUZEA NEJEN U SCÉN POLICEJNÍHO NÁSILÍ - DŮLEŽITÝ NADČASOVÝ FILM - EXCELUJÍCÍ SASHA BARON COHEN - NEBYL BY LEPŠÍ ČESKÝ NÁZEV: "PROCES CHICAGSKÉ SEDMY"? Jednoznačně 100%

Paradise PD (2018) (seriál)

Naprostý top v animované inteligentní zábavě pro inteligentní diváky! Kdo je stupidní debil, tomu se Brickleberry ani Paradise PD líbit nebudou! 100%