V demilitarizované zóně (2015) (TV film) odpad!

Sklamanie z jednostranného pohľadu, prešpikovaného propagandou nemožno opísať. Tá terapeutka si zaslúži oskara....

Mickeyho klubík (2006) (seriál)

Čosi mi na tom nesedelo, potom sme videli český dabing a došlo nám to. Slovenskú skomoleninu "mauska" v Česku preložili ako "myška". Je tam veľa ďalších skomolenín, no nášmu potomkovi sa to páči.

Super karaoke (2017) (pořad)

Originálny formát Carpool Karaoke má len okolo 15 minút . Slovenská verzia má rovných tridsať. 15 by stačilo aj nám.

Na zdravie v kúpeľoch! (2016) (seriál)

Jednoduché, pútavé, nabité informáciami. Dostačujúca minutáž.

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Dej by som zvládol, no tá epileptická kamera mi spôsobuje kinetózu.

Postavíme, opravíme, zvelebíme (2016) (pořad) odpad!

Ťažko vymyslieť u nás niečo nové. Napodobniť Kristínu a Marcela z verejnoprávnej Jednotky, prípadne vyhoretých Gondíkovcov z Tv Prima podľa mňa nevyšiel. Debaty moderátorov sú zbytočne naťahované, afektované a nudné.

Česko Slovensko má talent 5 (2015) (pořad) odpad!

Otras celý talent.. Uvrieskaná Diana a sfetovaný homo Jaro. Roztrasená dvojica moderátorov bez vtipu. Semifinále zbytočné a celé zle. Zmanipulovaná celá sutaž. Zbytočné hlasovanie. Češi ani hlasovať nemohli kedže to tam nešlo v priamom prenose. Prima to dala až na druhý deň vrepríze. Kto postúpi už vedeli dopredu. Vybrali svojich jasných favoritov. V tejto sutaži nešlo o talent ale o životný príbeh. Predpokladám, že zvíťazí opäť niekto, kto bude nepoužiteľný ale si to "zaslúži".

Svět podle Evelyn (2015) (seriál)

Čakal som väčšiu trapošinu, ale podľa mňa sa to dalo pozerať, porovnateľné so všetkým sitkomami, čo tu poslednou dobou dávajú televízie.

Kukučka (2015) (seriál)

Nepozerateľné. Napriek tomu som dal 2* za kvalitnú kameru a -malebný kraj, ktorý stelesňuje všetko to, čo si človek predstaví pod pojmom domov. Tvorcovia prezentujú tento seriál ako -život plný humoru a veselých historiek zo života bežnej slovenskej dediny, tak toto im asi nevyšlo. Mali sme sa -zamilovať do hlavných hrdinov, to je tiež mimo. Sledovanie akurát -vyčarilo úsmev pri pohľade na to, ako čelia každodennému životu ich priatelia a susedia.

La dama velata (2015) (seriál)

Po druhej časti musím uznať, že ide o profesionálne zvládnutú mini telenovelu. Téma Gróf Monte Christo je jasná od prvých minút.