Insidious 2 (2013)

Jako celek je to film rozhodně nadprůměrný, v kině je silný. Chybu má ale podle mě také dost podstatnou a to ty věčné lovestory na konci, a ta otevřenost pro 3 díl? Proč proboha? myslím že z tohoto tématu už nejde vydojit víc. Za mě 3 hvězdy, ale s uzavřeným koncem by to dokázalo víc...

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Bez nápadu, jen další průměrnost pro lidi, kteří moc nechtějí přemýšlet u filmů.

Avatar (2009)

NÌYO' . Tenhle film delší komentář nepotřebuje. :) Kdo viděl, tak asi chápe. Kdo ne, ať se podívá. Za mě plný počet.

Rivalové (2013)

Až neuvěřitelné a hlavně nečekané nadšení. Tenhle snímek v člověku zanechá mnohem víc než by čekal, příběh více o překonávání životních pádů než o závodění. Rivalita která s sebou nese zároveň jakousi pokoru. Myslím že se dá tenhle film pochopit více způsoby, podle toho, na co se ve filmu upnete. Pro mě je to velké překvapení proto hodnotím tak, jak hodnotím.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Pro mne dlouho odkládaný film, teď vím že zbytečně. Nemyslím si sice, že je to Topka kinematografie. Možná by dostal i 5 hvězd, kdyby byl kratší. Rozhodně je to ale hezky zpracované, příběhově zajímavé a nadprůměrné drama. Myslím že je zbytečné se rozepisovat zrovna u tohohle filmu, většina lidí ho už viděla. Kdo ne, tak doporučuji.

Podmázni si maturitu! (2011) (amatérský film)

Tenhle film je velice těžké ohodnotit. Příběh je možné aplikovat všude, jelikož lidi prostě staví na první místo peníze. Je to smutné, ale je to tak. Myslím že na to, že je to Český studentský film je to dobře natočené, má to myšlenku, ale herecky mě to zase tak moc nenadchlo. Např. hádací postelová scéna, slečna mi nepřišla vůbec naštvaná, spíše vypadá že se jí chce smát. Ale tak plus mínus, film byl koukatelný. Hudebně to taky nebylo špatné, vsuvka ve formě dvou tématických rapových songů byla příjemným obohacením filmu.

Sedm psychopatů (2012)

V tomto filmu mě zaujal asi nejvíc skvělý černý humor. Nejlepší komedie kterou jsem za poslední dobu viděla. Mnohem lepší než rodinné komedie nebo komedie o studujících fraccích které jsou jak přes kopírák. Zaujalo mě zpracování ale i to jak se jednotlivé příběhy prolínají. Dějově je to velice originální. Asi nemám nic, co bych vytkla. Snad jedině nějaké menší nedokonalosti, ale ty člověk směle přehlídne, když má před sebou tohle dílo. Perfektní práce.

Lesní duch (2013)

Velice příjemné překvapení. Po přečtení spousty komentářů tady člověk čekal nějaký propadák bez děje. Ale, opak je pravdou. Skvěle natočené, opravdu to není až takový krvák jak si kde kdo myslí, spousta scén je spíš lekavých. Pro mě jednoznačně 5 hvězd. Ti lidé co dávají jednu hvězdu jsou asi slabší povahy, nebo film nepobrali. Pro milý, romantický večer jako stvořené.!

Temná krajina (2009)

Záběry kamerou teda stojí za to, člověk by řekl že je to mnohem starší, než z roku 2009. Dějově to není vůbec ničím zajimavé a nesmyslným koncem to tedy také moc nenarovnali. Pokud se někdo rozhodne tenhle snímek vidět, čeká vás 88 minut neskutečně nudných záběrů (převážně v autě) s jakýmsi pochybným pozadím. Jednu hvězdu si to zaslouží tak za cca 2 scény z celého filmu. Takže nuda, nuda, nuda...

Očista (2013)

Viděno v kině (na druhý pokus, v ten první cinestaru umřel reproduktor X_x) Myšlenka filmu je zajímavá, tak nějak lákavě zvrácená ale dalo by se to zpracovat rozhodně o něco lépe. Jak se tak dívám buď se to někomu hodně líbilo nebo naopak vůbec. Nesmíte nad tím moc přemýšlet, samozřejmě by to nefungovalo ve skutečném životě. Na druhou stranu, kdo ví. Hodně se mi líbilo, že člověk vůbec neví co se stane další minutu, je to napínavé a plné zvratů, i když v některých případech byly zvraty spíše na škodu. Je to film plný rozporů ale vřele doporučuji všem alespoň malinko zvráceným. Mě osobně se to líbilo.