Děkujeme, že kouříte (2005)

Jedna z najlepších komédií, akú som v poslednej dobe videl. Veľmi prepracované dialógy a tie vtipné odpisy. Najmä, že nikdy sa netreba hádať, kto má pravdu, stačí len dokázať, že protivník sa mýli. Pravda nás predsa nezaujíma, iba to, že kolega sa mýli.

Sesterstvo putovních kalhot (2005)

V celku prijateľná oddychovka. O ľudských vzťahoch, keď na niektorých pozeráme, že sú divní a pritom stačí len nejaká náhoda a uvedomíme si, že nie je dôležité, že niečo robíme, ale to, prečo to robíme. Film bol celkom dobrý, ale jednotlivé deje boli až príliš odlišné a kontrastné.

Vítejte v Sarajevu (1997)

Vojny boli, sú aj budú. Nikdy v nich nebudú bojovať tí, ktorí za ne môžu, ale iba obyčajní ľudia, ktorí si to aj vždy najhoršie odnesú. "Dokumentárne" podané svedectvo zločinov zo Sarajeva očami novinárov.

Důkaz (2005)

Kto určuje, čo je genialita a čo je bláznovstvo. A nie je medzi nimi príliš tenká hranica na posúdenie? Pre niekoho je to genialita, pre druhého zas šialenstvo. Ide vždy iba o uhol pohľadu a o hodnoty človeka, ktorý to posudzuje.

Láska je láska (1998)

Zo začiatku som myslel, že to bude len obyčajný film o lezbičkách, ale ono tomu tak nebolo. Veľmi nádherný snímok do ľudskej psychiky násť-ročných pri hľadaní ich sexuálnej orientácie.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Tak takéto uvoľnenie, zábavu, hlášky a napokon skvelý Johnny- to všetko robí tento film fakt výnimočný. Nemyslel som, že by rozprávka mohli byť taká dobrá. Tim sa naozaj činí.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Od tohoto filmu som toho naozaj neočakával mnoho, ale myslím, že som toho dosť dostal. Jackie znovu preukázal svoje umenie. Scény neboli dokonalé, dej tiež nie, ale zato som sa skutočne pobavil. Bola to oddychovka ako sa patrí.

Tajemné okno (2004)

Johnny Depp sa znovu ukázal vo vynikajúcom svetle. Celý dej filmu je veľmi predvídateľný, ale ten záver vás naozaj dostane. Opozerané, ale aj tak v podaní Johnnyho perfektne šokujúce.

MacGyver - Pilot (1985) (epizoda)

Niektoré veci sú dosť prehnané, ale aj tak to stálo za to vždy utekať zo školy domov sledovať ho pri práci....a nehovoriac na tú úvodnú zvučku, ktorú podľa mňa musí kažďý poznať naspamäť...

Slepičí úlet (2000)

Oddychovečka ako sa patrí. Dokonca aj inteligentné sliepky, no to je už fakt sila.........