• Thriller

Umlčeni (2008)

Nevím, proč jsem to neohodnotila, když jsem se na to dívala poprvé O.o. Myslím, že mě to předtím kdysi zaujalo, ale dnes, když jsem to zjistila a podívala se znovu, nic tak zajímavého jsem na tom neshledala. Myslím, že napodruhé ztratil film osobní kouzlo.

Vraždící loutka (2008) odpad!

- SPOILER + EXTRÉMNĚ SPROSTÁ SLOVA + Kurva co to bylo? Tohle má být horor? Co to bylo za píču v hlavní roli? Co to bylo za píčovinu?! Díky bože, že chcípla na konci._.

30 a půl metru (2008)

UGH...Takže všechno kvůli prstýnku? :-D

Funny Games USA (2007)

Mě se to upřímně tolik nelíbilo... Čekala jsem od toho mnohem víc. Nejvíc mě asi nasralo to, jak postavy promlouvaly k nám a jak tam došlo k přetočení děje zpět. To beru fakt jako naprostou demenci. Docela velké zklamání, ale Naomi Watts mě potěší vždy.

Houbičky (2007)

To jsem fakt...nečekala!

Hranice smrti (2007)

Ugh... Hey dude, cítíš to? Smrdí to jako... BULLSHIT! Opravdu tenhle film mi absolutně nesedl, because look at this shit: Náckovská rodinka vs. partička zlodějů... (Spoiler) - Papík se rozhodne dát synovi holku, ale stěžuje si na to, že je tmavší pleti, má tmavý vlasy a oči, přičemž syn má černý vlasy, hnědý oči a rozhodně ne "dokonalé" rysy... Nevím, ale tenhle film měl v sobě tolik nesmyslných věcí, až mi z toho bylo blbě... A já se těšila, že mi bude blbě z nějakých brutálních scén... Ale tam jsem nic takovýho neobjevila :/ Well, o konci se radši zmiňovat nebudu, ten si nejspíš musíme každej domyslet sám, nebo nevím. Omlouvám se všem fanouškům tohohle, ale názor je názor.

Chata smrti (2007)

Tak... Nebylo to zas tak strašný, ale že bych to zcela pochopila, to ne. Snad to byl duch?