• Thriller

Naruto (2002) (seriál)

Hm. Tenhle serial mě nepřestane bavit nikdy, i když mi z toho trnou zuby a krev vře, když vidím tu pitomou růžovou špinku, která je totálně zbytečná a seriál je kvůli ní místy neskutečně nesnesitelný. Kdyby určité postavy zmizely, bylo by to nejlepší. Tenhle serial ale obsahuje tolik emocí, které snad v realném světe neexistují, proto to má u mě značné plus. A mínus je to, že začínám bláznit a nemyslím na nic jiného, než na toto, ale to myslím, má každý fanoušek.

Azyl (2008)

Mám ráda horory v takovém prostředí jakým jsou nemocnice, blázince, nebo školy s hnusnou minulostí, ale tohle bylo tak nějak, SLABÉ. Efekty ještě slabší. Ale za to prostředí a pěkného herce v hlavní roli dám aspoň ty 2*.

Pohřbena zaživa (2007)

Nebýt Tobina Bella...Hodím tam odpad, protože to bylo prostě...Strašný.

11-11-11 (2011)

Musím pochválit herce v roli dvou bratrů, ale jinak... Absolutně nechápu, a co ten konec? Čekala jsem víc, ale jediné co můžu říct - NIC.

Husk (2011)

Nejsou 4* hlavně proto, že jsem tak vysoce debilní, že jsem to v určitých momentech absolutně nepochopila. Není to chyba filmu, protože všechno bylo vysvětleno, ale moje demence je natolik vysoká, že to odmítla pochopit. Třeba konec a důvod proč se stala ta událost v minulosti. A kam se všichni z minulosti poděli? To mě fakt naštvalo. Jinak by to byly 4*, a hlavně cením originalitu filmu, nic takového jsem alespoň já nikdy neviděla.

Static (2012)

Nejsem si jistá, jestli jsem to pochopila úplně, a nebo úplně ve všechn částech, a navíc tato pointa se skutečně vyskytuje ve více filmech, a nebylo to strašidelné, ale atmosféra, pointa, a to s tím dítětem. Dost haluz. Navíc, miluju plynové masky, takže za to určitě další bod, přestože nechápu, proč je měli. xD Jednoznačně 4* to musí mít.

Vrána (1994)

Nemám ráda Akčňáky, krimi, ani nic takového, ale tenhle film, bez ohledu na žánr je legenda. Dokonalý Brandon v hlavní roli, s dokonalým make-upem, pěkná holčička, a sladká pomsta. Hvězdička navíc za Brandona, takže je to celých 5*!

Thanatomorphose (2012) odpad!

Oh jesus. -.-. Hnusná hlavní hrdinka, film bez mluvení, když už tam byla hudba tak strašná, když už pár slov tak beze smyslu. A oni snad nemají v Americe oblečení?! Po celou dobu "filmu" tam lozila nahá, což nebyl příjemný zážitek (jasný, bylo to za účelem toho, abysme viděli rozklad jejího hnusnýho těla, ale kalhotky si snad brát mohla, ne?). To byl rozhodně mnohokrát lepší Contracted, který mě taky kdoví nijak nevzal, ale oproti tomuhle je to špička.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Někdy jsem to trochu nechápala, jak to teda bylo, ale jinak špičkový film. Fakt brutální pointa!

At the Devil's Door (2014)

Celkem to ušlo... Na ty 3* to je, ale co ten úplný závěr? To jsem nepochopila...