Princezna ze mlejna (1994)

Pohádka, která je důkazem, že i bez opravdové princezny může být kouzelná česká pohádka plná legrace, krásné přírody a překrásných písniček.

Kobry a užovky (2015)

Skvělý snímek v podání Hádka a Hádka. Rozhodně doporučuji zajít si do kina a bavit se u nového českého filmu z prostředí normálních lidí :)

Maharal - Tajemství talismanu (2006)

Moc hezký dobrodružný rodinný film, plný starých legend a dnešní chamtivosti po "pokladech". Jsem rád, že takové filmy v naší české kinematografii vznikají. Děti se budou bát, dospělí bavit a historici (i amatéři) přít o správnosti faktů. Celý film má zajímavý spád událostí díky všudypřítomné povodni, která útočí na prastaré zdi Prahy a dává celému snímku nepřekonatelnou atmosféru. Velmi vhodně vybrané herecké obsazení Bořivoje Navrátila i Barbory Seidlové, kterým zde člověk opravdu věří jejich role.

Kuky se vrací (2010)

Krásný a zábavný film plný legrace, vtipu a dobrodružství :-) Dabing je prostě kouzelný a dodává filmu skvělou atmosféru hlasů skvělých českých herců, v čele se Zdeňkem Svěrákem a Jiřím Macháčkem.....jsem rád, že v našem českém prostředí vznikl tento zajímavý projekt.

Vraždy v kruhu (2015) (seriál)

Hezký a zajímavý seriál, na který se každý týden moc těším :-)

Boty plné vody (1976)

Hezky zpracované povídky, které ukázaly nesnadnost služby lidí, kteří svojí prací hájili republiku! :) Obzvlášť si film užijete na Vysočině někdy v zimní čas, kdy si připadáte jak příslušníci PS.

Max Manus (2008)

Poměrně povedený snímek z oblasti diverzních a záškodnických akcí v režii norského odboje.....jediná scéna kdy jsem nevěřil, že to tvůrci myslí vážně je při útěku Maxe Manuse po ulici, kde poměrně bez problémů nejdříve vyřídí 8 Němců na korbě náklaďáku a pak "už trošku Hitmanovsky" dva vojáky na motorce, při běhu zbraní otočenou dozadu.

Hořící keř (2013) (TV film)

Pravda vítězí jen tam, kde se to hodí do krámu. Stísněná doba kolem událostí roku 68 tím místem pro pravdu rozhodně nebyla, stísněnost, beznadějnost a spousta bezpráví Vás pohltí a ukáže události té doby, jako vlastní pohled člověka co jen bezmocně koukal na příjezd vojsk Varšavské smlouvy a na dobu, kdy si po uvolňování politické situace, zase vzala do ruky moc sovětská nabubřelost a tajné nikým nekontrolované zásahy příslušníků KGB, opět začali terorizovat všechny, kteří nechtěli jen přihlížet porážce československého národa.

3 sezóny v pekle (2009)

Vítejte na počátku komunistického útlaku a persekucí, do světa ostnatých drátů, "STBáckých" výslechů a protistátních zatýkání, Vás uvede první pozér světa Egon Bondy! Zajímavě zpracovaný snímek, který zachycuje situaci kolem února 48 a dál se plaví na vlně událostí spjaté s rudou hvězdou, která silně konkuruje stoupající a velmi idealizované hvězdě marxisty Bondyho....nudit se nebudete.