• Krátkometrážní

Morganovi (2009)

Obyčejná komedie, kde nikdo nijak neviniká ale nějakým vtipům se dlouze zasmějete. Popravdě jsem od S. J. Parker a H. Granta očekával mnohem více než nabýdli. Prvních 15 min. je opravdu otřesných (neoriginalita sama) a abych pravdu řekl poprvé jsem to po 10min. vypnul a dnes jsem se k tomu vrátil jen proto, že jsem neměl nic jiného ke shlédnutí. Pokud se rozhodnete film shlédnout, mělo by to být spíše jen tehdy, pokud nemáte jiný film v záloze na který by jste se chtěli kouknout, jelikož jinak vám přijde těchto 103min. jak naprosto vyhozený čas.... dávám tomu 3* a to s hodně odřenýma ušima (procentuelně to je tak na tom přelomu 50%, což se už zaokrouhlí nahoru...).

Mortal Kombat: Rebirth (2010)

Takovéhle zpracování bych rozhodně bral.... Předešlí dva díly se mi zas moc nezamlouvali (tedy jednička byla ještě koukatelná, ale dvojka byla docela utrpení snažící se čerpat z ničeho...). Každopádně fight s Johny Cagem byl skvělej, konečně by to mohlo mít pořádně akční rvačky a ne to co nám bylo doposud nabízeno... Teď nezbývá než doufat... 80%.

Most do země Terabithia (2007)

Nic moc. Takový podprůměr.... Kdyby tam bylo více čarovných postav, tak by to možná zaujalo více, nebo kdyby se T1000 vzchopil a došel si pro Conora :D. Je to nezáživný, místy trapný.... 40%

Moucha (1999) (seriál)

Úžasná, primitivní, pětiminutová zábava, která dokáže pozvednout náladu v jakýkoliv den ;)

Movie: The Movie (2012)

Dle mého názoru vydařený fake trailer parodizující spousty jiných filmů s hvězdným opsazení a Damon jakožto hrozen, který bude vystřižen je prostě dokonalej :D

Mr. Bean (1990) (seriál)

Rowan Atkinson jako Mr. Bean se ani jinak hodnotit nedá ;) právě sem ho zase skouknul v televizi a prostě ikdyž vím co přijde pořád se musím válet smíchy.... jeho grymasy a gegy to je prostě něco neopakovatelnýho... Mr. Bean je jen jeden a ať se opováží ho někdo dubovat ;) 100%.

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Bohužel 5* dát nemohu, na standart Mr. Beana to bohužel nedosahuje, ale pořád si užijete spoustu srandy a to jak od Rowana Atkinsona tak od Petera MacNicola, který pro mne bude vždy Piškotem z Ally McBealový ;) 80%

Mrtví a neklidní (2013)

Konečně něco o zombících co není ohrané klišé. Námět skvělý a herecké obsazení jakby smet. Dobrá oddychovka, která Vás zaručeně pobaví. Neboli strčte si někam Twilight, je tady Warm Bodies! 70%

Můj soused zabiják (2000)

Vydařená čtveřice hlavních postav v čele s Metthewem Perrym. Komedie co má vkus a neokoukaný děj. Film velice pobaví, jen po několikátém shlédnutí začíná být fádní, proto 80%

Můj soused zabiják 2 (2004)

Obrovský skok směrem dolů v porovnání s prvním dílem. Filmu především chybí osobitost Michaela Clarkea Duncana z jedničky a některé vtipné scénky mi připadají dost "suché". To vše by se dalo překousnout, ale udělat z Jimma Tadeskyho, jednoho z nejlepší nájemných vrahů domácí puťku (ikdyž scéna se slepicí pobaví :D ) to se už překousnout moc nedalo... To ale ovšem nemění fakt, že herecky je film obsazen výtečně a stále se zasmějete. 60%