• Krátkometrážní

Abraham Lincoln vs. Zombies (2012) odpad!

Kdyby to byl studentský film, tak by se to ještě dalo překousnout, ale takhle opravdu ne. Je to hodina a půl nudy, nehereckých výkonů, většinou bez hudby, naprosté nelogičnosti (ještě by se dalo pochopit, že je zombie nevidí a neslyší, ale to že "agenti" nevidí a neslyší zombie, to už je moc.... a takových věcí je tam spousty) a hodně špatného scénáře i režie.... NEJHORŠÍ FILM LETOŠNÍHO ROKU 5%

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Bombastická podívaná, v který kdyby nehrál Jim Carrey tak by se proměnila v nevkusnou a nudnou slátatninu.... Carreyho ksichty a podání různých hlášek jsou prostě k nezaplacení. Takovýhle talent se rodí jen jednou za sto let ;)

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Sice slabší děj než má jednička ale prostě Carreyho humor to vynáší do vesmírných výšin a nedovoluje klesnout ani po bůhví kolikátým shlédnutí.... nejlepší je scéna s nosorožcem ;)

Adam a pes (2011)

Na to, že je to krátkometrážní film, tak to bylo na mě neuvěřitelně zdlouhavý a bez hudby..

Agora (2009)

Ze začátku to má nakročeno na velice dobrý film ale pak se to strhne do jedné roviny a nic nového se neděje. Je zde sice krásně ukázáno, že církev měle větší moc než-li hodnostáři a parlament ale chtělo by to trochu více akce a přidat i veldejší děj.... takhle to bohužel sklouzlo na 55%

Alenka v říši divů (2010)

V HD na úhlopříčce 107cm nádherná podívaná ;) Krásné zpracování Alenky dle Tima Burtona, v pojetí napínavé pohádky... Pokud od toho očekáváte něco více nežli pohádku, tak se nekoukejte, jelikož film více nenabízí. A kdyby do zlé královny nebyla dosazena Helena Bonham Carter, tak bych přemýšlel jen o 3*, ale jelikož svojí roli zahrála skvěle tak jsem nepotřeboval dlouhé rozhodování pro 4* ;) Sklamáním pro mne byl spíše výkon Johnnyho Deppa, myslím že měl na mnohem víc než předvedl....

Ally McBealová (1997) (seriál)

Tak tenhle seriál z právnického prostředí jsem hltal plnými doušky a to nejen proto, že tam hrajý velice nádherné herečky, ale i pro vtip a scénář, který nabízel jeden kuriózní případ za druhým se vsuvkou osobního života postav. Prostě seriál na který se můžete koukat stále a bude vás bavit ;) 95%.

Amazing Spider-Man (2012)

Jsem asi jeden z mála, ale mě se tenhle Spider-man líbil mnohem více, než ten původní. Ačkoliv jsem byl připraven na zklamání a kopii původního dílu, tak se mi dostalo nečekaného překvapení. The Amazing Spider-Man je pojat mnohem realističtěji a více dospěle, oproti svému předchůdci. Emocionální rozepře hlavního hrdiny jsou mnohem lépe zpracované a k nalezení skutečného „spider-mana“ se postupně propracovává a ne, že si ze dne na den řekne „Mám nadpřirozené schopnosti, budu skromný superhrdina!“95%

Americký táta (2005) (seriál)

Stejný styl humoru jako u Family guye. Prostě odreagovačka u které dostane vaše bránice zabrat ;) pro mně jedna z nejlepší scén je: když se rodina vrátí domu a na zemi jsou dvě zmlácený a svázaný holky (resp. holka a monstrum) a Roger (ufon) vše okomentuje pohým: Funny story. Nemůžu jinak než pět hvězd ;)

Andělská tvář (2001)

Nechápu proč tak záporné hodnocení. Fanda Trošky rozhodně nejsem, spíše naopak. Nicméně tento počin řadím mezi nejlepší filmy české kinematografie. Kdyby Pomeje zvládl svojí roli lépe, tak bych dal i plný počet hvězd! 85%.