Záskok (1997) (divadelní záznam)

Další úžasná hra, tahle obsahuje asi nejvíce chtěných chyb, které dělají právě ze všech her DJC velmi originální a hlavně vtipné počiny.

Slimák (2006)

Jo Slither to je dílko, zajímavé zkřížení žánrů, taťka slimák, mamka slimák a tisíce malých slimáčátek. Takovej film se nevidí každej den.

VALL-I (2008)

Opravdu pěkný a milý filmeček s partou roztomilých robotů. Číslo 5 se může jít zahrabat.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Stojím před malým morálním dilema jestli dát 3 nebo 4*, protože když Hellboy porazil Nadua tak jsem si říkal to nemůže být konec vždyť se to pořád dost nerozjelo, ale na druhou stranu vizuální stránka je úchvatná, místy je film i celkem děsivý a tolik různých příšer jsem snad v jednom filmu ještě neviděl(i když úvodní vyprávění trochu vykrádalo Pána prstenů). Zkrátka Hellboye mám ze všech komiksovek nejradši, cool nářez jen mohl být o něco delší.

Blaník (1997) (divadelní záznam)

Asi moje druhá nejoblíbenější hra od DJC hned po Dobytí severního pólu. Ladislav Smoljak zvládá bravurně i bez Zdeňka Svěráka, jeho hlášky jako "Je to noclehárna" nebo "ajééjej tyrana" byli bezchybné. No a ještě jedna "Já jsem Smil Flek z Nohavavic", "a čímpak vám to pustilo?"

Romance pro křídlovku (1966)

Velmi smutný příběh o jedné nešťastné lásce. Celkově pěkný film s příjemnými hereckými výkony. 3* je ode mě pocta pro film protože takto starým českým filmům dám málokdy více. Asi už jsem jiná generace a nedokážu ocenit dobrý film:)

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Ucházející komedie, Sandler má fakt dobrej přízvuk, u některých vtípků jsem se smál, u některých to byl jen takový úškleb a u některých vůbec. Osobně mám radši trošku jinej humor, ale jak je libo.

My děti ze stanice Zoo (1981)

Strašný, hrůza, děs. "Teď, když to máme pod kontrolou, musíme být opatrní, abysme se k tomu nevrátili. Teď víme, že můžeme přestat. Teď si můžem jednu dávku dovolit." Blbost? nebo závislost?

Ahoj, Ostravo! (2004) (koncert)

Nohavica dokázal pěknou věc, dostat na jedno pódium tolik známých i méně známých osobností určitě nebylo lehké a i když nemám s ostravskem vůbec nic společného tak tohle se mi líbilo. Ale jak už tady bylo řečeno klidně to mohlo být o hodinu delší.

Vrána (1994)

Cool nářez. Film s velmi pečlivě temně budovanou atmosféru. Má to spád má to děj a správný náboj.