Street Kings (2008)

Akcí nadupanej filmek, který nakukuje za oponu policajtům v LA. Dobrá jízda, která se jen tak nezastaví a ani na chvilku nenudí.

Byl to tichý muž (2007)

Příběh o muži jemuž jediný okamžik změní život on toho však nedokáže využít. Celkem silný příběh s příjemnou muzikou a hlavně Slater mě mile překvapil vůbec nevím kde se to v něm vzalo.

Báječná léta pod psa (1997)

Velice příjemná komedie, která se na dobu totality dívá s nadhledem a vtipem. Všichni herci opravdu odvedli kus dobré práce.

Proč? (1987)

Aha tak vona to není taková sranda jak všichni vyprávěli. Ve skutečnosti opravdu nutí člověka k zamyšlení, ale dělo se to i před tim a děje se to pořád i když už o tom dnes není moc slyšet.

Ben Hur (1959)

Myslím, že všechny klady tohoto filmu už tady byly řečeny jinými. V té době to bylo prostě velkolepé a pořád je.

Bílá vdova (2000)

Po dlouhé době zase jedna kvalitní britská komedie. Když smícháte britský humor, životní problémy, skvělou muziku, přirozené herecké výkony a trošku těch lehkých drog tak vám z toho vyjde výborná zábava a to je Bílá vdova.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Klasika, vždycky jsem se jako kluk těšil na další díl.

Dr. House (2004) (seriál)

Seriály z nemocničního prostředí mě nikdy moc nebraly, jednak proto, že je to dokola to samé a jedna nemoc se omílá pořád dokola, proto tvůrcům tohoto seriálu blahopřeji k vytvoření postavy tak zajímavé, že je úplně jedno kdo má jakou nemoc. Jsem zvědav jak dlouho jim to vydrží.

Boj o oheň (1981)

Rozhodně film, který se tak často nevidí, ale podobné bych tak často ani vidět nechtěl.