Gogs (1993) (seriál)

Vynikající hlavně výborný scénář:D. Ukazuje nám to začátky naší myšlenkové evoluce ze kterých čerpáme někdy i dnes.

Jackass: Film (2002)

No smál sem se takže nízký hodnocení dát nemůžu, ale byly tam fakt hrozny nechutnosti. Jako třeba to s tím sněhem. To byl fakt hnus k zeblití, ale dalo se to protože sem u toho ještě jedl:D. A taky nemusím vidět tančícího chlápka v tangách. Naproti tomu tam byly opravdu dobrý scénky třeba na golfu nebo vyloupení banky.

Eragon (2006)

Takovej slabej odvar Pána prstenů. Příliš mladí herci, díky aspoň za Jeremy Ironse škoda že se nedožil konce.

Apocalypto (2006)

Gibson mě tentokrát tak nezklamal jako s Umučením Krista, i když i to se dalo zkousnout. Nejlepší jsou určitě scény z lesní honičky to film oživilo.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Tenhle film je vlastně taková blbost až je to pěkný. Umpa-lumpové byli naprosto dokanalí a taky je to vlastně pěkná blbost. Takovej film sem prostě ještě neviděl. No a Johny Depp výbornej výkon. Pro někoho trapný pro někoho genialní. Prostě pro každou generaci.

Eurotrip (2004)

No kam se hrabou prcičky. Zasmál sem se a hlavně nelítaly vzduchem žádný fekálie. Navíc bylo příjemný sledovat některé české skvosty a herce.

Lost Highway (1997)

Tak tohle sem fakt vubec nepobral, a že toho poberu dost. Ale jinak dobry.

Sedím na konári a je mi dobre (1989)

Výborný film s vynikajícími herci hlavně musim vyzdvihnout Bolka Polívku. Navíc mám rád filmy, které se zabývají českou historií hlavně teda tou válečnou, respektive tady poválečnou.

Výlet (2002)

Neuvěřitelně lidsky natočený film s neuvěřitelně lidskou Ivou Janžurovou ve špici. Prostě takové filmy o životě mám rád.

Království nebeské (2005)

Nepochopil sem tu scénu jak pár vojáků vyjede proti velkej armádě úplně bez šance. Asi tam šlo o náboženství, ale ten film to dával tak strašně málo najevo. Ale efekty na vysoký úrovni.