Hra na hraně (2013)

Trošku nafouhlé, táhnoucí nic. 1 hvězda pro Justina, kterému jde hraní lépe, než by se dalo čekat. Gemma Arterton ani nehraje, jen se tam občas zablýskne. Člověk od toho filmu očekává víc, než dostane. Na konci jen uděláte ,,puf´´ a jsou titulky.

Kámoši až na dno lahve (2013)

Ráno pivo, v práci pivo, večer pivo. To je život. Film si na nic nehraje a scény jsou celkem ze života. 1 hvězda za Annu Kendrick.

Pekelná výzva (2013) (pořad)

Celkem slušný, vtipný pořad o posunutí hranic pro dosažení peněz. Iva Pazderková posunuje tento pořad o úroveň výše svými reakcemi na soutěžící a kromě kopírování Slavíkové, umí být i originální. Trochu velké mínus je, že se stále opakují úkoly a tím se ztrácí ta originalita pořadu. Vzhledem k českému rybníčku trochu nadprůměr.

Millerovi na tripu (2013)

Slušná komedie s vtipnýma hláškama, chvílema překvapivými momenty a krásnou Jennifer Aniston,které jsem ale roli striptérky nevěřil ani na moment. Scéna s pavoukem ale už trochu přestřelila :-) Nedělní odpoledne ideál.

Královna (2006)

1 hvězda pro skvělou Helen Mirren a 2.hvězda pro skutečné záběry Lady Di, jinak mi přijde, že zbytek (herci, situace) je pěkně odfláknutý. Michael Sheen je tak výrazný, že celkem překvapil v roli politika, jinak mu více sedí sci-fi role.

Labyrint (2012) odpad!

Vondráčková lítá po sklepech. WTF? nuda, bez jiskry. prostě zbytečný film.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Skvělý, skvělý, skvělý. Absolutně nejlepší díl s krásně udělaným soubojem, hudbou a když přimhouřím hodně oči nad poslední scénou po 19 letech tak prostě super.

Úhel pohledu (2008)

Trochu méně komerce a trochu více kombinací, ale jinak moc hezky navazující pohledy. Akční podívaná.

Koření života (2007)

Romantika na pánvičce a k tomu jedno dítě. Chtělo by to trošku více toho vaření, jinak dobrý. Láska holt prochází žaludkem :-)

Já, padouch (2010)

Jednorožce miluju, jednorožce miluju, hrozně mooooooooc :-) Příště více prostoru Mimoňům.