Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

To je prostě potrhlost. Moc mi ten styl humoru nesedí, ale jinak mám Jima Carreyho rád. Taky celkově ten zvířecí podtext a příběh mě vůbec nebere. Některé vtípky dobré, jiné ne, ale spíše mě film nebavil.

Africké kočky: Království odvahy (2011)

Mám rád dokumentární filmy a co se zvířecí říše týče, tak nejvíce právě tyto obávané šelmy. Dokument je krásně natočen s ohromnými záběry a chutnou omáčkou kolem, která kočka a proč něco dělá. To dodává jistý příběh, který mě u obrazovky držel. Na závěr jen, že se jedná o nejlepší dokument jen o šelmách.

Amazing Spider-Man (2012)

Blbě natočené. Celé takové nevýrazné. Nudil jsem se.

Avengers (2012)

Celé mi to přijde překombinované, až skoro tuctové. Vyšší hodnocení si film zaslouží zejména pro svou akci, které v něm je dost.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Akce, akce a akce. To je na tomhle filmu to gró. Nic hlubokého nečekat ...

Babovřesky (2013)

Byl jsem na tom v kině a to jsem ještě netušil nic o délce filmu. Z počátku to nebylo špatné, párkrát jsem se i pousmál, ale po hodině to šlo všechno rychle do kytek. Už jsem ani nevěděl, jak mám sedět a své přítelkyně jsem se neustále ptal, jestli už náhodu nepůjdeme. Nakonec jsme šli a to já z kina nikdy neodcházím. Prostě nuda, na plátně jen samé blbosti .. a samozřejmě i metráž je přestřelená, proto jen jedna hvězdička za ten jakš takš začátek.

Bastardi (2010)

Jediné pozitivum na tomto filmu je, že se sem tam dokážu zasmát těm "hláškám", které ti spratci říkají. Ale jinak je to splátanina, děj naproto o ničem, hloupé.

Blade (1998)

Co to sakra bylo?

Blade 2 (2002)

Více triků, jinak nic. Ještě větší slátanina.

Bláznivá střela (1988)

Jedním slovem nářez. Nepřestal jsem se smát od začátku do konce. Je to prostě TOP komedie a musí se vidět. Není co vytknout.