Johnny English (2003)

U tohoto filmu jsem se od srdce smál snad od začátku až do konce. Potenciál Rowana Atkinsona využit na maximum. Viděl jsem již několikrát a rád se zase někdy znovu podívám.

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Když jsem to tehdy viděl poprvé, popadal jsem se smíchy za břicho. Dnes už to na mě moc nepůsobí a když už ano, tak jen ušklíbnu sem tam koutkem, proto tři hvězdičky.

Zkus mě rozesmát (2011)

Svižná a příjemná komedie. Velmi mě bavila a nudit jsem se začal jen na takovém, řekl bych utahaném konci. Myslím, že bavit se bude snad každý a tak vřele doporučuji ke zhlédnutí.

Yes Man (2008)

Velice příjemná komedie a po delší době zase kvalitní role Jima Carreyho, dle mého v té nejlepší formě. V posledních dvaceti minutách filmu se objevují hluchá místa a spousta klišé, do té doby byste se ale měli dobře bavit a 4 hvězdičky si film rozhodně zaslouží.

Podfu(c)k (2000)

Výborná černá komedie, která na mě místy působila trošku zmateně až divák neví, kdo co a proč, ale celkový dojem mám rozhodně velice dobrý.

Pařba v Bangkoku (2011)

Zábavné momenty ve filmu určitě jsou, ale už to není ono, konec konců celá zápletka je stejná. Místy jsem se i nudil, ale rozhodně jde o nadprůměrnou komedii.

Pařba ve Vegas (2009)

Perfektní. Nenáročné. Originální. Na podvečer, kdy se chcete prostě a jednoduše bavit a nechcete pídit po složitých mechanismech přímo ideální.

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Nejhorší na celém filmu byli Ewoci, kteří dostali strašně moc prostoru. Prostě se mi nelíbí, když se ze Star Wars dělá pohádka a film pro nejmenší a tady to tak bohužel z půlky je. Druhá půlka filmu je dobrá, osudovost provází hlavně konec filmu a závěrečný souboj.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

První nové Star Wars rozhodně zklamaly, i když to nebylo vyloženě špatné. Každopádně docela velký odklon od původního konceptu Hvězdných válek. Mně osobně vadilo, že je to pojato dost jako pohádka pro celou rodinu (viz. Jar Jar Binks) a na druhou stranu se tam řeší spousta politiky. Opěvované závody kluzáků spíše nudily, naopak závěrečný souboj s Darth Maulem byl parádní. Budu se už opakovat, ale Star Wars by si měl vzít za vzor svou Epizodu III.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Pro mě velmi kvalitní díl této vesmírné ságy. Nelíbilo se mi zdlouhavé budování vztahu Anakin - Padmé, film i kvůli tomu uprostřed ztrácel tempo. Ke konci se ale vše zase zrychlí a zavěrečná bitva v aréně je pompézní. Není to úplně k obrazu mému, ale jsou to prostě Star Wars.