Drkolnov

Petr Koukal

okres Příbram

• 10.9.2018  23:20
    Occupation (2018)

Nic nefunguje, dejte mi těch 6mUSD a možná i míň, několik loutek a budete se bavit mnohem víc. Prakticky nefunguje fyzika, scénář, dialogy, výkony, grafika ....

• 19.6.2018  14:39
    Podivní (2010)

naprosto nekoukatelné, naštěstí je toaleta nedaleko obýváku, tak jsem to stihl ... amíci jsou s kvalitou filmů stále niže

• 19.6.2018  14:34

tak to je dějově nezkousnutelný, nic nefunguje, naprosto zastaralý přístup k mezinárodním vztahům, tendenční víc než Bondovky, akorát víc "erotiky" no spíše snahy o light porno. No pro uvažujícího evropana to musí působit jako bývalé ruské filmy s partyzánskou tématikou.

• 14.3.2018  15:35
    Annihilation (2018)

tyhle natahovaný rádoby scifi nemám rád, byť se herci snažili, tak výsledek je nudný a nedomrlý. Scénář se měl více zaměřit na děj a obsah, než na rádoby nerdské rozbory ptákovin ve flashback provedení. Asi je to aktuálně nový styl Holywoodu - nudit za nízké náklady s velkým ziskem. Interstelar nebo Příchozí využily potenciál mnohem lépe. Navíc Natálka jako vojanda, to už přehánějí s tou všestraností herců - málem se zlomila, když tahala lehkou M16 případně M4.

• 17.11.2017  01:27
    Musíme se sejít (2016)

ještě že abeceda nemá víc písmen - tohle je totální Z. Standup komici se zbláznili. Měli to přenechat loutkám a nadabovat. Rádoby road movie s rádoby herci. Pro mě zážitek srovnatelný se sledování vánočních her na základní škole, s tím rozdílem, že děti z toho mají pouze radost, tady se jednalo bůhví o co, ale v kině by mi za sledování museli zaplatit za každou zvládnutou minutu.

• 17.11.2017  01:21
    Singularity (2017)

prosím, prosím, prosím a to už i klečím ... uuuuuuuž neeeeeee !!! Když morgo a Katnis nahání a jsou naháněny v českých lesích, procházejí vesnicí, která je 100 let bez obyvatel, ovšem ve stavu včerejšího exodu, pokud hlavní postavy jsou oblečeny o 100 letech výpadku civilizace jak ze žurnálu, pak si tvůrci o nás musí myslet své, a nebo já si myslím hodně špatného o tvůrcích. Úchylný obtáhnutý scénář, vykradené postavy, špatné vše kolem triků, atd. Zabitý čas !!!!

• 17.11.2017  01:16
    Elle (2016)

Rozblemcnuté okecávací scény, nic nevypovídající o jednom z hlavních témat. Stárnoucí bohatá žena, manažerka, bez chlapa, bez skrupulí obtáhne co najde a pak to klidně v rámci své nápravy napráská protějšku obtahovaného. Ničí syna, bývalého manžela, vše co jí stojí v její ať záporné či kladné cestě. Vše musí shořet pro její dobro. Hnusně natočený hnus o hnusu. Zabitý čas !!!!!!

• 12.8.2017  02:20
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Totální bezduchá vykrádačka, která bude natahovaná co to jen půjde, abychom nakonec rozuzlení, které bude stejně bezduché jako dosavadní příběh. Snaha o TO od Kinga, ovšem nevýrazné a stále neoriginální. Tajemno? Nehledejte. A finále 1. řady? No to snad ani nekomentovat. Jediné co se dá komentovat je dobrá filmařina, ale to co dává ducha, scénář, je ubohé.

• 11.6.2017  22:20
    Anthropoid (2016)

Zlatá stará česká produkce, výkonostně film pokulhává, něco jakoby natočili Jana Husa jako horníka, který měl na sobě příliš mouru a náhodou bafnul u krbu. Nezáživné, špatně zahrané, dle mého i historické nevěrohodné. Z Čech za protektorátu dělají taneční sál. Prostě neštěstí.

• 11.6.2017  22:16
    Zakladatel (2016)

Poslední dobou se v US roztrhnul pytel s obdivovateli bohatců, pokud možno těch rychlokvašných. Do této kategorie se řadí i tento nepříliš překvapivý film, jehož děj se táhne jak zachlazený med, aby nás nakonec ujistil, jaká svině byla hlavní postava a vlastně chudáci nositelé jména McDonald. Film doporučuji pouze jako lepší dokumentární, nečekejte nic převratného ani filmařsky ani scénářem.

• 24.3.2017  23:44
    Nezlomný (2014)

Angelino, potlesk. Sehnat tolik peněz na tuhle slátaninu - to musela být kolena otlačená. Srovnatelné pouze s ruskými předzvonkoklíčovými dobami. Kýč na kýč, USA nesmrtelné, apod. naprosto zabitý čas

• 11.3.2017  01:20

Romantiku aby člověk pohledal. Ondřej Vetchý, byť ho mám velmi v oblibě, působí prkenně, ale to i ostatní herci. Takže bych to spíše připsal špatnému scénáři, nevhodně zvoleným exteriérům, nepříjemné kameře, a hlavě nereálným situacím jak z právního, tak i sociálního hlediska, kterým se nedalo už ani smát, jak byly bokem od reality života. Casting malé holčičky odfláknutý, působila na mě nepřirozeně jako fakan, kterého bych naopak do děcáku s rozběhem umístil. Nelze než deaktivovat oční pozadí a raději použít forward tlačitko - na obrazovce ubíhající čísla jsou zajímavější než ten rádoby romantický děj filmu.

• 11.3.2017  01:14
    Nenasytná Tiffany (2015)

jako součást povídkového rádoby scifi-mystery filmu nebo nějakého seriálu o stopáži cca 20 minut by to bylo koukatelné, takhle natahované s mizernou kamerou a hodně nízkým rozpočtem to působí utahaně i přes snahu některých herců a hezky zobrazenou sociální vrstvu. Jinak ubytý čas - manželku jsem musel křísit.

• 13.2.2017  23:49
    Let 42 (2015)

tak tohle je výsměch do tváře všeho .... nezabíjet čas ... např. Me262 měly podobnou rychlost jako dopravní letadlo, ale v čumáku 4x 30mm kanony, takže když spustily a zasáhly, tak letadélko Káně nemělo šanci, tady ovšem ...

• 5.1.2017  23:47
    Válka (2002)

ať se jde Holejvud zahrabat, netuší co je to skutečná válka a tak cpou do lidí výbuchy plné ohně atd. což prakticky neodpovídá ani zdaleka realitě, narozdíl o tohoto filmu. Místy na mě působil až dokumentaristicky, ale velmi přesvědčivě. Žádní super hrdinové, ale lidi donucení realitou světa k činům, o kterých by nikdy jinak neuvažovali. Jen a pouze vřele doporučuji. Nečekejte typickou nesmyslnost amerického typu, ale syrovost, která donutí k zamyšlení.

• 30.12.2016  06:04
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

Už jsem viděl několikero filmových zpracování SKinga, ale tohle je něco nepopsatelného. Knihu jsem nečetl, tak jsem dodíval i 3. sérii, ale za cenu výronu mozku. Varuju, při sledování tohoto seriálu nepracujte s ničím, vypněte mozek, hlavně oblast logického uvažování. V rámci děje jsou uplatněny veletoče, logické oslí můstky, vykrádání ostatních a hlavně mít jak navázat pro další sérii. Potlačují se fyzikální zákony, sociální chování, kromě několika osob se ostatní neprojeví jinak než jako ovce. Nedoporučuji snad jen během nemoci jako uspávací matroš.

• 13.3.2016  12:28
    Projekt minulost (2015)

Nesnáším Blair witch a jim podobné zpracování, připadá mi, že tvůrci se rozhodli diváka nechat soustředit se na to co se to tam pořád hýbe na místo aby se soustředil na samotný děj a kvalitu jeho zpracování. Špatné herectví, mizerná kamera, děj po logické stránce naprosto mimo mísu. Raději neztrácejte čas s tímto timescifi. Paradoxy neplatí, motýlí dotek tvůrcům nic neříká.

• 10.11.2015  22:45

provedení jakoby BlairWitch, ale zapadalo do formátu filmu a hlavně obsahu scénáře. Se sérií Hangout se to nedá naprosto srovnávat, navíc je to míň úchylný a mnohem víc ze života. Občas se trochu přehrává, ale určité momenty skutečně pobaví ( např. aplikace goldenshower byla k pochopení jako zábavná, ne úchylná, pouze v případě kdy se děj nepřeskakuje pomocí tlačítka FFW ). Pro mě příjemná oddechovka, která si nehraje na nějaké holywoodské áčko. Za mě doporučuji.

• 8.11.2015  16:11

tak nám zase američani našli teroristy ... sláva, sláva a ještě jednou sláva !!!! Nemastně, neslaně se ploužící scénář s nesmrtelnými hrdiny, samozřejmě americkými, to si raději pusťte Ramba než tuhle smyšlenost. Scény o ničem, čitelný lépe než slabikář, nápadů jak v parlamentu, herecké výkony na úrovni Muppets. Za mě palec dolů, zařazuji po klasické hollywoodské produkce pro masy podporové státem, čili pro retardy z pětitřídky, kteří uvěří všemu.

• 4.11.2015  20:02

Tleskám Hádkům, oba zahráli naprosto skvěle. Scénář prošel vývojem přirozeně s vtipností a dramatičností a myslím, že film stojí za shlédnutí.

• 4.11.2015  19:57
    Den blbec (2014)

Svěží náhled na možný vývoj našich životů pokud nejsme spokojeni. Dobrý scénář, slušné hlášky a několik vtipných scének. Akorát urážku Škodovek si mohli odpustit, ale pokud to vynechám, tak jsem se bavil

• 4.11.2015  19:54

Marná snaha. Nemá to úroveň, jak mě první dva díly zaujaly, tak tohle je slátanina k nedokoukání. Prostě herecké výkony nanicovaté, kamera srovnatelná s Blair Witch, scénář vykrádající všechny seriály a filmy okolo. Rozhodně nepotěší

• 20.10.2015  08:28
    Neuvěřitelný týden (TV pořad) (2015)

Ne všechny scénky mohou být geniální v oblasti zábavy, ale pořad mě baví podobně jako "Buřtcajk" a plně splňuje kritéria zábavného večera narozdíl od ostatních. Navíc mi připadá, že postupně zraje a je vynikajícím zrcadlem aktuálního politického dění.

• 8.5.2015  01:56

Ukázka možností počítačové animace, příšerné herecké výkony a to všech, i když ti animovaní za to nemůžou, scénář z rohu do rohu, no prostě jako poslední dobou obvyklé americké pojetí - pojďme co nejdráže zmrvit zajímavou myšlenku. Bojové scény oživené krasobruslením na inlinech je navýsost trapné. Jinak téma sklizně a jejího odůvodnění mě z celého filmu zaujalo nejvíce. Ale bez posunu vpřed bych asi nedokoukal.

• 21.3.2015  15:44
    Outpost 37 (2014)

Teda z hlediska kamery je to kombinace dokumentu o Aliens s technologií Blairwitch. Herecké výkony na úrovní dřevních dob kaškárka. Příběh slabý, prakticky Vetřelci vs kovbojové o pět pater níž. Technické triky úsměvné až potutelně. Půlku filmu vyprávějí vojáci alá Brothers. Výsledek podobný lepší počítačové hře, k níž bude zřejmě trailerem. Naprostá ztráta času. Nedoporučuji - vyvarujte se !!!

• 23.10.2014  16:14

Prostě pecka, po grafické a filmařské stránce skvělá podívaná. Nápad sice trochu vykrádá vícero knih a filmů, ale je zajímavě aplikovaný a s příjemnou gradací podávaný. Vřele doporučuji.

• 23.10.2014  16:09

Ač se herci snaží, přesto kamera na úrovni amatéra, scénář plný neskutečně prázdných dialogů, pointa více než chabá. Netuším proč tvůtci točí takovéto filmy, ale prosím do budoucna raději uvažujte o smysluplnějším využití peněz. Podobně slabé filmy jsem viděl točené pomocí mobilního telefonu. Prakticky jediné s čím ve filmu souhlasím je lovecká vášeň slovenek pracujících v Čechách. Buďto práci nebo ženicha, ale ani bez jednoho nejdou domů a udělají pro to vše.

• 23.10.2014  16:00
    Hořící keř (TV film) (2013)

Sice mi odhalil některé zajímavé momenty, o kterých jsem nic nevědě, ale pojetí bylo příliš jednostranné, tak jako většina aktuální produkce z tohoto období. Kamerou, scénářem a jednostranností mě donutil uvolnit místo na disku pro další filmy pomocí tlačítka "Delete".

• 23.6.2014  00:13

Očekávání naprosto nenaplňuje. Hysterie, náhlé prozření teenegera, blbost matky, která opouští děti v nejnevhodnějším okamžiku, ačkoliv má přímý přístup k informacím o blížícím se válečném konfliktu. Scénář, dialogy a sociální provázanosti protagonistů jsou naprosto ohrané, nezáživné. Děsuplné scény jsou spíše vysměchem.