The Circle: France (2020) (pořad)

Ve srovnání s US verzí určitě slabší, Frantíci jsou kupodivu divnější než Amíci ...

Vyproštění (2020)

Až moc akce, málo času na oddech, příběh slabý. Dalo se na to dívat, ale z celkového hlediska se jedná o průměrný akční film.

Agent (2019) (seriál)

Zpočátku mě Cohen jako hlavní hrdina rozčiloval a moc se mi tam nehodil, ale jakmile vstoupil do Damašku a nahodil ten svůj debilní úsměv, tak už se mi líbil moc. Obecně mě přišlo, že až s příchodem Eliho do Sýrie dostal miniseriál tu správnou šťávu, přiznám se, že po prvním dílu jsem koketoval s tím, že to nedokoukám, ale udělal bych chybu ... The Spy je nadprůměrný a zajímavě natočený seriál s pro mě nečekaným koncem.

The Circle – USA (2020) (pořad)

Moderní zábava, na kterou se lze koukat s manželkou a ještě se u toho bavit. Zajímavé jako sonda do života mladých Američanů.

Trojí hranice (2019)

Poměrně kvalitní akční film líznutý survivalem. Chybělo tomu něco originálnějšího, ale i tak stojí za zhlédnutí, super exteriéry.

Dycky Sunderland - Série 1 (2018) (série)

Skvělý dokument, který bohužel ukazuje málo pozitivních momentů, a proto vás uvrhá do deprese, Sunderland je taková horší Sparta, a to je co říct. Být sparťanem není ještě tak špatné, jak by se v posledních letech mohlo zdát ...

Dycky Sunderland - Série 2 (2020) (série)

Nevím proč, ale těma dvěma manažerům nějak nevěřím, ačkoliv se tváří, že je pro ně klub všechno. Možná mi prostě jenom nejsou sympatický ... Nicméně druhá série už není taková deprese jako první, Sunderland se hrabe nahoru, osud sezóny nakonec visí na dvou zápasech ve Wembley ... Určitě udělal majitel chybu s Colemanem, když už nic byl to super pozitivní sympaťák a vybojovat semi na Euru je slušná vizitka, určitě dostatečná pro třetí anglickou ligu ...

Perníkový táta (2008) (seriál)

Poslední série je jeden z vrcholů celosvětové seriálové tvorby. Nicméně nemělo by se zapomínat na pozvolnější rozjezd, kdy série jedna a dvě se daly scénáristicky trochu zrychlit. Ve trojce byl nesmírně rozčilující díl Fly, který mě vyloženě rušil. Čtyřka s pětkou byly dokonalé. WW se dalo dlouho fandit, to na tom bylo velmi zajímavé, definitivně si to "pokazil" až rozsudkem smrti pro Jesseho.

Narcos: Mexiko (2018) (seriál)

První série měla velmi pozvolný rozjezd, ale konec byl hodně dobrý, druhá série mě nadchla. Zvykl jsem si na Felixe, který se stává zloduchem každým coulem a Diego Luna téměř dorovnává Escobara. Scenáristicky je skoro každý díl vymazlený do detailu a kamera, která nenápadně ukazuje krásy i prokletí Mexika mě baví. Jeden z mála seriálů, který stojí za to zhlédnout ho na velké kvalitní televizi.

Le Mans '66 (2019)

Very good but not fantastic. Vlastně se mi moc nelíbil začátek, měl jsem v tom trochu hokej, sice se to po čase vyjasnilo, ale stejně ..., naštěstí Ford vs. Ferrari má stoupající tendenci a poslední třetina filmu byla skvělá.