Auta 2 (2011)

Druhý díl je o něco málo slabší, ale auťák Francesco Bernoulli to z mého pohledu zachraňuje, takový správný kladně arogantní formule, která dává McQueenovi toho pravého soka 78%.

Azumi (2003)

Ano,ano,ano a ještě jednou ano tohle je přesně můj šálek kávy, kdyby tohle dostal před 50 lety Akiro Kurosawa tak by z toho asi udělal film který by byl na ČSFD v TOP 20. Je dobré vidět že kvalitní režiséři ještě existují. Tak abych řekl líbily se mi souboje které jsou optimálně dlouhé nejsou nějak přehnané no prostě jako ve skutečnosti bývá souboj o jedné nebo dvou ranách a konec, v tomhle směru docela reální dále akci střídá akce to je docela sympatické, abych zas jen nechválil tak musím pokárat kameramana který po celou dobu filmu odváděl skvělou práci jen na konci si trošku začal hrát s kamerou až se mi z toho točila hlava. Sečteno a podtrženo film na úrovni 85%. U mě dostává zasloužených 95%.

Bailando - Tančím pro tebe (2007) (pořad) odpad!

Jěště aby daly to tančení na ledě a Nova už může okopírovat kde jakou capinu velmi, velmi slabé 2%

Bezvadná dvojka (2007) (seriál)

Nikdy bych nečekal, že s naprosto obyčejné romantické komedie vznikne takový skvost, který si zaslouží nejvyšší hodnocení. Výrazné charakterové rozdíly obou hlavních hrdinů dávají vzniknout zábavným situacím, které dělají z této série jednu z nejlepších romantických komedií jaké jsem kdy viděl 90%.

B gata H kei (2010) (seriál)

Kdo říká, že chlapy myslí jen na to jedno, ten ještě neviděl B Gata H Kei. To je vážně historicky snad poprvé, kdy jde jedné dívce jen o to jedno a to zbavit se svého břemena a najít si stovku dalších "nabíječů". Tohle je vážně k pokukání a poslední dva díly to byl vrchol sexuální katastrofy. Hodně jsem se nasmál a to byl asi i účel série. Nenáročné, ale přesto vtipné zkrátka něco na pobavení a uvolnění 80%.

B-hyeong namjachingu (2005)

Film s hlavním hrdinou, kterého by jste nejraději nakopaly do prdele a hrdinkou, kterou by jste do té prdele nakopaly třikrát. Myslím, že naše evropské ženy musejí být tímto filmem trochu uražené 32%.

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Mein Gott!!! ODPAD

Black Books (2000) (seriál)

Mezi Sitcomi je to jasně druhé místo, hned za nedosažitelným červeným trpaslíkem.

Blade Runner (1982)

Tenhle film byl pro mě velké zklamání, nudný a nezáživný film jsem teda nečekal, ne po takových dobrých referencých. Velké zklamání 55%.

Blood+ (2005) (seriál)

Kvůly Hajimu a v celku povedenému konci dávám 4 hvězdy, jinak mě ten De...l Kai sral až do konce s tou rodinou, rodinou a zase rodinou, už to bylo fakt otravné. Není to sice nic nad čím bych slintal, ale dalo se na to vcelku dívat.