• Krátkometrážní

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Viděl jsem to poprvé a jevilo se mi to jako lepší český film, podíval jsem se podruhé a posoudil jsem, že to je výborný český film.

Opojení mocí (2006)

Musím jistě říct, že ačkoli jsem moc neměl v plánu se na tento film koukat, tak mě teda chytil. Děj se sice táhne jako špageta, ale pociťoval jsem v něm dramatické scény. Jen jsem nechápal tu soudkyni, protože často byla přetažena a že by jí to nějak vadilo... Ale určitě to je kvalitní snímek a doporučím ho milovníkům dramatu.

Palach 69 - 06 (2006) (divadelní záznam)

Nic moc ve mě tento film nevyvolal, snad jen to, že tam byly písně od Beatles a za ně dávám 1,5*, ale děj byl nudný, za něj dávám 0.5*. Nekvalitní film a byl prostě oničem.25%

Silent Hill (2006)

Je to zvláštní film s vynikající strašidelnou atmosférou a dobrými efekty. Film je zvláštní v tom, že jsem ho nepochopil a i ostatní lidi, co znám ho nepochopili. Proč? Asi chce více dopodrobna sledovat děj. Já se na to díval večer a měl jsem málem v gatích naděláno, hrozně mě vystrašil. 75% Přístupnost:od 15 let... Hodnocení Premiere:***

Surfařská akademie (2006)

Velice průměrná americká komedie. Celkem nic mi ten film neřekl.2* za pěkné holky a 1* za zpracování.Přístupnost:přístupný

Sůva z nudlí (2006) (TV film)

Celkem pěkná pohádka s dobrýmí efekty, skoro neznámé herecké obsazení(Lucie Černíková, David Suchařípa). Celkový dojem:Dobrá, novodobá, kvalitní pohádka.65%

V tom domě straší! (2006)

Řeknu to třemi výrazy:Začátek trapný, střed ujde a konec dobrý. Nedomyšlený příběh. Hudba a efekty vynikající, proto 3*.Přístupnost:přístupný

D´Artagnan a tři mušketýři (2005) (TV film) odpad!

Takhle hnusný a podprůměrný film mě natolik znechutil, ale i pobavil. Jde úplně mimo děj. A to, že tam jsou kouzla a čáry, to mě úplně vyvedlo z míry natolik, že už bych to nechtěl nikdy vidět. A to že mě pobavil?No, některé scény tam stály za smích, protože znám knihu a tyto scény mi přišli absurdní. Prostě HNŮJ!!!Přístupnost:přístupný

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

No, nebyl to vůbec špatný snímek, já nejsem přeborník v tomhle směru, směru japonského anime, takže o tom zase tak moc nevím, ale z pohledu amatéra se mi to zdálo jako podařený snímek a odpovídá tomu i hodnocení...Taky jsem asi udělal blbost, že jsem se díval jenom na tento snímek, a ne na ostatní...78%