Útěk ze Sobiboru (1987) (TV film)

Na tento film jsem došla náhodou. Viděla jsem ho anglicky bez titulek, ale i tak se dalo dost dobře pochopit, o co se jedná. Celou druhou polovinu jsem se nemohla dočkat jak to skončí. Výborný film podle skutečné události.

San Andreas (2015)

Jako celkem se to dalo, ale byl tam takový ten americký styl. Prostě hlavní hrdina riskuje život, divák je v napětí, ale nakonec to dobře dopadne. Jedna z hlavních postav je skoro mrtvá, ale nakonec vyvázne bez zranění. Nikdy to není tak, že by skončila na vozíčku, nebo bez nohy,... Nemusí hned jedna z hlavních postav umírat, aby to byl dobrý film.

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Byl to jiný styl hororu, ale nebylo to ono. Některé situace mě docela děsily například ta s klaunama. Možná jsem natvrdlá, ale konec filmu jsem nějak nepochopila. Prostě "vánoční" film, ve kterém se pohádá celá rodina a jeden malý kluk si to bude dávat za vinu....

Robinsonův ostrov (2017) (pořad)

Pořad mě velice bavil, konečně nějaká dobrá (sice zase okopírovaná) soutěž. Pár věcí ale nechápu například: Proč tento dlouho očekávaný pořad začíná tak pozdě? Místo toho tam je (když už né jako dřív ve 20:00) ve 20:20 nějaký kriminální seriál Specialisté, o kterém jsem vůbec neslyšela. Dále asi už po 13-ti minutách od začátku pořadu jede reklama, která je snad ještě delší než samotné části pořadu mezi reklamami. Nechápu, proč tam jede během celého pořadu tolik reklam a najednou, když pořad skončí, tak začne hned další kriminální seriál a není tam ani jedna reklama a když už tak ani to 30-ti sekundové odpočítávání. Musela jsem to sem prostě napsat, protože toto mi na televizi vadí. A moderátor taky zatím byl nic moc, čekala jsem tam Marka Vašuta.

Odebrat z přátel (2014)

Na film jsem se podívala z toho důvodu, že jsem se těšila na konečně dobrý horor. Ale ani mi to tak nepřišlo. Celý film se odehrával na obrazovce monitoru a některé reakce spolu volajících mi připadaly přehnaně a nepochopitelně divné. Někdy jsem nestíhala číst titulky u dopisování a děj mi občas připadal zmatený. Alespoň mě potěšilo, že tam hrála Shelley Hennig, kterou znám z Teen Wolf.

Metro (2004)

Podle plakátu jsem si myslela, že to bude nějaký super strašidelný horor. Mýlila jsem se. Někdy se tam sice vyskytovaly situace, kterých jsem se zalekla to se celkem dalo. Konec filmu mi připadal hrozný. Neměla jsem chuť ho dokoukat. Nechtěla jsem si totiž zkazit náladu nějakým hnusným monstrem, které rozpitvává zřejmě zaživa lidi. Myslím, že tím jen chtěli ukázat, jak si vyhrát s nechutností.

Temple Grandinová (2010) (TV film)

Výborný a určitě velice zajímavý film, který vám ukáže život autistky, která díky svým schopnostem změní hnusné zacházení s dobytkem.

Černobylské deníky (2012)

Film byl docela děsivý, ale chybělo mi tam bližší pouto mezi mnou a hlavním hrdinou takové to jakoby seznámení. Hlavní byl asi ten jeden chlap, ale bylo mi celkem jedno, jestli přežije nebo zemře, protože za to mohl on a tak jsem ho brala i jako zápornou postavu. Prostě takový lehce podprůměrný horor.