Žhavé výstřely (1991)

Snad až na své pokračování jedna z nejlepších rolí CHarlieho Sheena.NEchápu jak může hrát s tak kamenou tváří. A třeba ty otcovi oči to napadne jen magora ale v dobrém slova smyslu

Saw: Hra o přežití (2004)

Zapelitý děj, ale lehce postřehnutelný! Konec nemá chybu. Kdo by to řekl, že nikdo nepřežije. A kdo by řekl, že vrah pozoruje oběti z první řady

Ptáci (1963)

Myslíte si, že kdyby chtěli mravecni útočit ve svím počtu na lidi že by jsme měli šanci? Tak asi tak něják to dopadá i v tomhle filmu. Je zajímavé že se v tomto snímku oběvilo pouze 27 druhů ptáků

Trosečník (2000)

Slyšel jsem, že Tom Hanks kvůly této roli zhubl 15 kg. Novodobý Robinson.

Terminál (2004)

Způsob jak žít? Tom Hanks v další strhující roli. Asi si budu vydělávat tím, že budu na letišti odvážet vozejky na kufry!

Návrat idiota (1999)

Liška je bůh. Tomu jeho výrazu se směju i když nechci. O když to vlastně vtipný není. Má v sobě něco co lidi rozesměje. I když tento snímek měl byt podle mě nejspíš drama

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

O gumovém xichtu Carreye se nemá cenu rozepisovat. Je to muj oblíbený herec. A to odhalení toho transvestity nemá chybu

Statečné srdce (1995)

Snad nejlepší film s Melem Gibsonem. A že jich má hodně dobrých

Vrchní, prchni! (1980)

BYl jsem tu a příjdu zas, beru dýška Fantomas. Tak Podle tohoto citátu se řídil i Josef Abrahám jako knihkupec který okrádal hostince po celé Republice

Blbec k večeři (1998)

Já sem se u toho napoprvé málem potrhal smíchy. Dokonce sem pignonovi i věřil že je fakt tak tupej.