loveless

loveless

Nairo Walker

okres Praha
filmový fanatik na částečný úvazek

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 15.3.2020  14:46

Skvělé herecké výkony obou hlavních představitelů ve filmu s jednoduchou zápletkou, nakonec opravdu působivého filmu. Ale problém mám trochu s tím, že si tento příběh čtou (byť už dospělé) děti hlavní hrdinky, otázka je proč? Abysme byli nakonec poučeni? No ach...

• 16.2.2020  21:15

Celkem příjemná teenagerská romantická komedie (neboli moderní verze Shakespearovy Zkrocení zlé ženy) s mladičkými Heathem Ledgerem (plus jedna hvězda) a Josephem Gordone-Levittem.

• 16.2.2020  18:17
    Než řekneš ano (TV film) (2009)

Průměr žánru, hrdinové docela sympatičtí, příjemný oddychový film.

• 16.2.2020  02:18

Knížku jsem před pár lety četla a je to brak obsahující snad všechna klišé, ale občas takové knihy čtu pro relax. Myslím si, že film není úplně dobrá adaptace a předlohy neznalý divák asi může dost nechápat. Představitelé dvou hlavních rolí vypadají skoro jako z mateřské školky a já si připadám tak trochu jako pedofil, že se vůbec koukám. A Selma Blair jako zatraceně dobře vypadající maminka, neuvěřitelné. Opravdu zvláštní film, koukat se na to dá, ale pořád je to brak.

• 8.2.2020  17:13
    Malé ženy (1994)

Malé ženy je milá kniha, četla jsem ji před lety. Kirsten Dunst a Claire Danes patří k mým oblíbenkyním, stejně jako Christian Bale. Winona Ryder bohužel ne. Ale adaptace byla dobrá, herecké výkony taktéž. Celkově líbilo.

• 4.1.2020  15:01
    Ad Astra (2019)

Brad Pitt stále vypadá dobře, (nebo alespoň před kamerou vypadá dobře) což je jediný klad tohoto filmu. Na to, že "je v podstatě o ničem" je ale i přesto moc dlouhý.

• 4.1.2020  14:57

Trochu smutný film o zbytku jedné rodiny. Je to koukatelné, ale ne příliš zábavné, ani to nemá větší myšlenku, která by mohla někoho ovlivnit.

• 4.1.2020  14:49
    Teorie tygra (2016)

Vážně smutný a demotivující film o vztazích mezi muži a ženami. Nepřišlo mi to ani vtipné ani dramatické, ale jen hloupé. Nebylo to natočené špatně, jen autoři scénáře budou zřejmě dost frustrovaní lidé.

• 24.11.2019  21:52

Na to, jak zajímavá ta cesta musela být, je to moc krátké, nudné a špatně sestříhané. Ale na první film dobrý.

• 26.9.2019  22:40

Druhý díl Spider-mana začíná po Endgame, ale rozhodně nemá pochmurnou atmosféru, nebo ne moc. Vidíme tu Prahu/Liberec a je to fajn. Spidey na cestách, Spidey s kamarády, blbinky, blbinky. Ale jo, dokonce to bylo i lepší než první díl. Tom Holland je nakonec pohodový Spider-man.

• 26.9.2019  22:36

Vážně megalomanský kousek, tomuhle se říká blockbuster. Konec Avengers tak, jak je známe a ve většině případů i máme rádi. Po pár horších filmech byly oba díly Infinity War příjemné vylepšení. Jsem spokojená, i když nějaká ta slza byla. Škoda, že jsem to nezvládla do kina.

• 25.9.2019  17:33

Po pár horších a průměrných filmech si to Marvelovky u mě zase vylepšily. A dokonce to dopadlo absolutně netypicky. Fajn, fajn... jdu pustit Endgame.

• 24.9.2019  19:44

Pořád mě to nijak extra nebere, dá se na to v pohodě koukat, ale je to docela nuda.

• 19.9.2019  20:15

Obávala jsem se, že Black Panther bude hrozná blbost, ale nebylo to zas až tak hrozné jak jsem se bála. Takže vzhledem k tomu, jak v poslední době klesá úroveň Marvelovských filmů, šlo o podívanou v rámci možností víc než průměrnou. Pěkné tři hvězdy. Nedá se říct, že bych se stala fanouškem, nebo tak něco, ale rozhodně to bylo koukatelné.

• 19.9.2019  20:13

První nový Spider-man nebyl takový propadák, jak jsem si to představovala. Vlastně to byl docela v pohodě superhrdinský film, i když si nemyslím, že by mě lákalo se podívat znovu.

• 19.9.2019  20:08

Nějak jsem nebyla úplně spokojena, nebavilo, všechen Marvel začíná být hodně překombinovaný. Přestože Thorovi nový účes sekne, určitě by vše zvládl (skoro) sám a mnohem lépe...

• 12.9.2019  15:24

Tohle není Kapitán Amerika, ale další Avengers týmovka, kde se všichni hádají a neuvažují logicky a ukazují ty efekty a prázdné rvačky. Tohle mě vážně nebaví.

• 10.9.2019  20:10
    Ant-Man (2015)

Udělané to mají hezky, ale není tam nikdo vyloženě zajímavý a celkově docela nuda.

• 10.9.2019  20:08

Samozřejmě to mají hezky udělané, hrdiny poznáváme i z té méně hrdinské stránky, ale celkově už mi to přijde trochu moc - třeba moc hrdinů a vlastně mě někteří nezajímají nebo nebaví. Slabší než první díl.

• 4.9.2019  23:49

Rodina se rozrůstá a "ta nevyřčená věc" tam je. Aneb pokračování blázniviny s Chrisem Prattem v hlavní roli, které je možná malinko slabší než díl první, ale pořád nadstandardně dobré.

• 29.8.2019  18:05
    Iron Man 3 (2013)

Po trošičku slabší dvojce se Iron Man vrací zpět ve skvělé kondici. Třetí díl je najednou nějak lepší "vyprávěnka" :D Ale uvažovala jsem, jestli bych byla tak spokojená, kdyby Tonyho Starka hrál někdo jiný? Robert Downey Jr. je prostě nejlepší, co nadělám... Poučení z filmu - nedávejte zlým hochům svou adresu.

• 29.8.2019  13:50
    Avengers (2012)

První Avengerská týmovka se povedla, fajn akční film. K úplnému nadšení u mě trochu chybí, takže hvězdy čtyři, ale velká spokojenost.

• 28.8.2019  14:49
    Thor (2011)

Marvelovka zase trochu jinak a celkem v pohodě. Chris Hemsworth je zase jeden z těch chlápků co mají charisma a Natalie Portman je prostě standardně výborná (i když tady nemá úplně moc prostoru). Spousta věcí tam vyzněla na prázdno, což je škoda, ale celkový dojem nadprůměrný.

• 27.8.2019  22:11

Není tenhle film už tak trochu klasika? Harry a Sally se potkávají v průběhu několika let a jejich vztah se radikálně mění. Můžou být muži a ženy doopravdy přátelé? Výborná romantická komedie, u které můžete používat mozek.

• 27.8.2019  21:51

Nemám ráda devadesátkové filmy s profláknutými akčními hochy a už vůbec tu devadesátkovou "estetiku", ale tohle je ve výsledku fajn akční komedie. Navíc, že je Mila Jovovich moc hezká a Gary Oldman prostě dobrý herec jsem věděla už dávno.

• 27.8.2019  21:44

Neuvěřitelný Hulk je v podstatě nudný. Ed Norton je sice skvělý herec, ale tahle role mu prostě nesedí. Herecké výkony nic moc, triky mě neohromily, spíš otrávily, asi to spolklo dost peněz, ale na filmu to není vidět v tom dobrém slova smyslu. Nebavilo.

• 27.8.2019  17:29

Válečné filmy nepatří k mým oblíbeným, do tohoto jsou navíc zvláštně zapracovány nadpřirozené prvky a to mi taky úplně nesedí. Chris Evans (minimálně pro mě) není charismatický mladík a tak je Kapitán Amerika tak trošku méně zajímavý, než by teoreticky mohl být. Ale samozřejmě nemůžu filmu upřít řemeslnou kvalitu. Koukatelné, chvílemi jsem se rozmýšlela i nad 4 hvězdami.

• 27.8.2019  17:28

Pohodový a koukatelný filmek o bláznivé holce, které se teď říká Kapitán Marvel. Vysvětluje pár věcí, které se staly, neboť dějové předbíhá všechny Avengers skupinové a většinu sólových filmů. Jestli chcete vědět, jak Fury přišel o oko, mrkněte. Brie Larsen je dobrá, stejně Samuel L.

• 21.8.2019  22:03
    Iron Man 2 (2010)

Druhý Iron man lehce zaostává za prvním dílem. Sice pořád vše nadstandardně dobré, ale první díl byl prostě super a nějak jsem mu nějaké ty drobnosti odpustila, ale ve dvojce to prostě trochu skřípe. Přestože Robert Downey Jr. je pořád nejlepší. No, možná pro mě trochu překombinovaná zápletka a moc robotů. Něco maličko tomu chybí.

• 21.8.2019  18:32
    Iron Man (2008)

Skvělý Robert Downey Jr. v hlavní roli komiksového megafilmu, který převážně díky němu a jeho fešné asistentce Gwyneth Palthrow uhání tak, že si ani nevšimnete, že uběhly dvě hodiny. Jeff Bridges by se také dal označit za správného záporáka. Vlastně tenhle film má pár chybiček, ale celkově vzato s nimi v podstatě nemám problém.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19