loveless

loveless

Nairo Walker

okres Praha
filmový fanatik na částečný úvazek

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 12.9.2019  15:24

Tohle není Kapitán Amerika, ale další Avengers týmovka, kde se všichni hádají a neuvažují logicky a ukazují ty efekty a prázdné rvačky. Tohle mě vážně nebaví.

• 10.9.2019  20:10
    Ant-Man (2015)

Udělané to mají hezky, ale není tam nikdo vyloženě zajímavý a celkově docela nuda.

• 10.9.2019  20:08

Samozřejmě to mají hezky udělané, hrdiny poznáváme i z té méně hrdinské stránky, ale celkově už mi to přijde trochu moc - třeba moc hrdinů a vlastně mě někteří nezajímají nebo nebaví. Slabší než první díl.

• 4.9.2019  23:49

Rodina se rozrůstá a "ta nevyřčená věc" tam je. Aneb pokračování blázniviny s Chrisem Prattem v hlavní roli, které je možná malinko slabší než díl první, ale pořád nadstandardně dobré.

• 29.8.2019  18:05
    Iron Man 3 (2013)

Po trošičku slabší dvojce se Iron Man vrací zpět ve skvělé kondici. Třetí díl je najednou nějak lepší "vyprávěnka" :D Ale uvažovala jsem, jestli bych byla tak spokojená, kdyby Tonyho Starka hrál někdo jiný? Robert Downey Jr. je prostě nejlepší, co nadělám... Poučení z filmu - nedávejte zlým hochům svou adresu.

• 29.8.2019  13:50
    Avengers (2012)

První Avengerská týmovka se povedla, fajn akční film. K úplnému nadšení u mě trochu chybí, takže hvězdy čtyři, ale velká spokojenost.

• 28.8.2019  14:49
    Thor (2011)

Marvelovka zase trochu jinak a celkem v pohodě. Chris Hemsworth je zase jeden z těch chlápků co mají charisma a Natalie Portman je prostě standardně výborná (i když tady nemá úplně moc prostoru). Spousta věcí tam vyzněla na prázdno, což je škoda, ale celkový dojem nadprůměrný.

• 27.8.2019  22:11

Není tenhle film už tak trochu klasika? Harry a Sally se potkávají v průběhu několika let a jejich vztah se radikálně mění. Můžou být muži a ženy doopravdy přátelé? Výborná romantická komedie, u které můžete používat mozek.

• 27.8.2019  21:51

Nemám ráda devadesátkové filmy s profláknutými akčními hochy a už vůbec tu devadesátkovou "estetiku", ale tohle je ve výsledku fajn akční komedie. Navíc, že je Mila Jovovich moc hezká a Gary Oldman prostě dobrý herec jsem věděla už dávno.

• 27.8.2019  21:44

Neuvěřitelný Hulk je v podstatě nudný. Ed Norton je sice skvělý herec, ale tahle role mu prostě nesedí. Herecké výkony nic moc, triky mě neohromily, spíš otrávily, asi to spolklo dost peněz, ale na filmu to není vidět v tom dobrém slova smyslu. Nebavilo.

• 27.8.2019  17:29

Válečné filmy nepatří k mým oblíbeným, do tohoto jsou navíc zvláštně zapracovány nadpřirozené prvky a to mi taky úplně nesedí. Chris Evans (minimálně pro mě) není charismatický mladík a tak je Kapitán Amerika tak trošku méně zajímavý, než by teoreticky mohl být. Ale samozřejmě nemůžu filmu upřít řemeslnou kvalitu. Koukatelné, chvílemi jsem se rozmýšlela i nad 4 hvězdami.

• 27.8.2019  17:28

Pohodový a koukatelný filmek o bláznivé holce, které se teď říká Kapitán Marvel. Vysvětluje pár věcí, které se staly, neboť dějové předbíhá všechny Avengers skupinové a většinu sólových filmů. Jestli chcete vědět, jak Fury přišel o oko, mrkněte. Brie Larsen je dobrá, stejně Samuel L.

• 21.8.2019  22:03
    Iron Man 2 (2010)

Druhý Iron man lehce zaostává za prvním dílem. Sice pořád vše nadstandardně dobré, ale první díl byl prostě super a nějak jsem mu nějaké ty drobnosti odpustila, ale ve dvojce to prostě trochu skřípe. Přestože Robert Downey Jr. je pořád nejlepší. No, možná pro mě trochu překombinovaná zápletka a moc robotů. Něco maličko tomu chybí.

• 21.8.2019  18:32
    Iron Man (2008)

Skvělý Robert Downey Jr. v hlavní roli komiksového megafilmu, který převážně díky němu a jeho fešné asistentce Gwyneth Palthrow uhání tak, že si ani nevšimnete, že uběhly dvě hodiny. Jeff Bridges by se také dal označit za správného záporáka. Vlastně tenhle film má pár chybiček, ale celkově vzato s nimi v podstatě nemám problém.

• 21.8.2019  17:53

Třetí série seriálu Shadowhunters nabízí to nejlepší, čeho se od něj dočkáte. Díly na poměrně slušné úrovni, pořád žádná intelektuální zábava, ale teď už to snad ani nikdo nečeká. Jako oddechovka nebo kulisa úplně v pohodě. Nejhorší pro mě byl poslední díl, který celý příběh uzavírá. Nemůžu říct, jak moc se shoduje se závěrem knižní série, ale vzhledem k neschopnosti tvůrců seriálu pozabíjet některé z hlavnějších/hlavních postav bych úplně nespoléhala na nějakou autentičnost. Takže se nebojte spoilerů a klidně se mrkněte, i když jste ještě nečetli (a pak klidně přečtěte ;))

• 21.8.2019  17:44

Druhá série seriálu Shadowhunters pokračuje kvalitativně vzestupnou tendencí. Nejsem si úplně jistá, u kterého dílu se to zlomilo a já se přesunula z pocitu, že tohle je tragédie, k tomu, že je to koukatelné... Každopádně stále se nejedná o žádné mistrovské dílo, pořád jsme ve světě stínů a chápu, že ne každému to sedne. Pouze některé události z knih částečně inspirují to, co se v seriálu děje. Subjektivně, druhá série už je ok - není to žádná intelektuální zábava, ale jako oddechovka nebo kulisa dobrý.

• 20.8.2019  15:45

Totálně tragická první série, kdy všechny díly svou kvalitou balancují na hranici odpadu a jedné hvězdy, a divák se s každým dílem rozmýšlí, jestli se koukat dál. Příšerné herecké výkony, hrozné efekty, na dialozích a zápletkách se scénáristé vyřádili. Přestože u každého dalšího dílu je vidět nepatrné zlepšení, nemůžu než dát první sérii odpad. Pokud přes všechny ty šílenosti vytrváte, druhá a třetí série, která ukončuje děj, jsou o dost lepší.

• 20.8.2019  15:41

Seriál na motivy knižní série Mortal Instruments od Cassandry Clare. Pro ty, kteří se kvůli tomu chtějí podívat, pak ano, základní premisy stínového světa jsou zachovány, ale děj se zásadně mění a různě míchá a největší tragédie přichází v případě, kdy scénáristé absolutně improvizují. První série je vážně hrozná, herci jsou v převážně příšerní, a to co vypouštějí z úst to opravdu nevylepšuje Hlavní hrdinka je totálně nesympatická a pomyslný hřebíček do rakve zatloukají nepovedené efekty (nejspíš malý rozpočet). Předpokládám, že první sérii většina lidí nezvládne, je to vážně síla, přestože na každém dílu je vidět nepatrné zlepšení. Druhá a třetí série se ale posouvá někam trochu jinam a to kvalitativně vzhůru zhruba na tři hvězdy - herci se rozehráli, už jste si zvykli na ty scénáristické kiksy a tak to najednou všechno vypadá rozumněji (v rámci možností, pořád ještě jsme ve fantasy). Což pro mě víceméně nakonec rozbil až poslední díl (děj je ukončen ve 3. sérii), kde těch nelogičností a dalších blbostí bylo na mě zase trochu moc. Přesto jsem hodná a dávám seriálu jako celku 3 hvězdy. Nejoblíbenější postava Magnus Bane.

• 5.8.2019  20:50

Vizuální stránka moc pěkná, ale přijde mi, že tohle je spíš film pro děti. Jinak vhodné jako antikoncepce. Mě to úplně nesedlo.

• 5.8.2019  20:41

Ukradené diamanty, řešení zápletky tu máme divácky trošku slabší, jinak se držíme ve vysokém standardu série.

• 5.8.2019  19:55
    Návštěvníci (TV seriál) (1983)

Seriál, na který jsem se koukala jako malá. Seriál, který jsem po mnoha letech zhlédla celý znovu a musím říct, že mě velmi příjemně překvapil. Vůbec není hloupý, vlastně je originální a zábavný (navíc má vážně vtipný konec). Sci-fi, u kterého můžete přemýšlet a nebude to bolet. Dnes snad už klasika, ze které některé hlášky a pojmy zlidověly.

• 30.7.2019  16:10
    Svatební cesta do Jiljí (TV film) (1983)

Jak poznáte, jestli se k sobě s mužem/ženou hodíte a měli byste tak spolu strávit zbytek života v manželství? Je to jasné, vyražte spolu na dovolenou, ale ne jen tak ledajakou... Šafránková a Abrhám jsou zárukou kvality, ale tenhle film je i přes řadu povedených vtípků spíše průměrný.

• 23.7.2019  20:24

Scorsese a DiCaprio je v podstatě záruka kvality. Jako obvykle se jedná o film vizuálně dokonalý, s dobrými až výbornými hereckými výkony, skvělým DiCapriem v roli titulního Jordana Belforta. Film o jeho životě je zajímavý, má spád, má všechen ten sex a nahotinky, všechny ty drogy, hromadu peněz... Ale není to úplně můj šálek kávy.

• 19.7.2019  10:46
    Casablanca (1942)

Určitě ne nejlepší film všech dob, ale určitě klasika, která si zaslouží být viděna. Avšak v době svého vzniku musel být film o moc působivější.

• 17.7.2019  21:24

Konečně jsem viděla Listerův nejoblíbenější film. Tak nějak jsem očekávala, že to bude hodně pozitivní, ale opak je pravdou, je to dost depresivní film. James Stewart v hlavní roli je skvělý.

• 16.7.2019  20:50
    The Rutles (TV film) (1978)

Vtipná Beatle parodie od Erica Idla. Nezaškodilo by, kdyby byla trošku kratší, ale to je jediná výtka. Spokojenost..

• 25.6.2019  22:26

Bez DiCapria a Maguira by to bylo totálně o ničem, nudný a otravný film.

• 25.6.2019  22:23

Příjemný romantický film. Vizuálně moc hezké, postavy i herci sympatičtí. Asi jsem literárně nepřipravena čekala trochu něco jiného, možná bude kniha lepší, asi jí dám šanci. Film mě nijak extra neoslovil.

• 15.6.2019  12:41

Skvělý výkon Roye Scheidera v hlavní roli musím ocenit přestože nejsem fanda do muzikálů.

• 11.6.2019  18:10
    MOST! (TV seriál) (2019)

Tak trochu šílené, tak trochu ze života, kontroverzní, asi... Každopádně dycky Most!

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18