Zámek v Čechách (1993) (TV film)

Herecký koncert Jiřiny Jiráskové a Karla Heřmánka.

I Love You Phillip Morris (2009)

Drama/komedie, která těží z klasických klišé žánrů. Mohlo by to být podprůměrné béčko, kdyby místo klasického schématu hrdina+hrdinka neobsahoval schéma hrdina+hrdina. To mění vše, na každou známou situaci tak jde nahlížet jiným způsobem, tisíckrát zopakované vypadá nově. Neobvyklý film s dvěma hereckými hvězdami v hlavních rolích, který pravděpodobně moc nevydělal.

Zápisník jedné lásky (2004)

První film, ve kterém se mi Ryan Goling líbil. Rachel McAdams film opět zdobí a to bez slova jen. Ničím novátorské, poctivý romantický film.

Paříži, miluji Tě (2006)

Skvělí herci, skvělí režiséři, tak proč je výsledek celkově tak zapomenutelý?

Šakalí léta (1993)

O co víc by byl tenhle film lepší, kdyby zpívali herci - sice by jejich výkon nebyl úplně profesionální, ale byl by živý! Svým způsobem dost nudný film, s několika pěknými písničkami a hereckými výkony. Celkově mě příliš nezaujal.

Stormbreaker (2006)

Takhle to vypadá, když má někdo hodně peněz a scénář obsahující plytký příběh.

Čekej do tmy (1967)

Výborný film, který si vystačí s hrstkou herců a jedním pokojem, kam se hrabou dnešní krimi thrillery.

Rocky Balboa (2006)

Jsem překvapená, jak moc se mi to líbilo. Film s poselstvím, co se mi zamlouvá :)

Discopříběh (1987) odpad!

Když si představím, že z mých dětí by mohli vyrůst podobní spratci, tak si to radši ještě 3x rozmyslím...