Tísňová linka (2013)

Naprosto skvělý thriller - napětí od začátku až do konce, perfektní herecké výkony a prostě všecko, co má podle mě dobrý thriller mít. Film mne naprosto vtáhl do děje a musím říct, že si připomínky mojí mámy jako "Dávej pozor na úchyly, ať tě nikdo nesleduje!" apod. beru od shlédnutí filmu mnohem víc k srdci! :-D Škoda toho lehce přiblblého konce, kvůli kterému nakonec dávám "jen" 4*.

Nevědomí (2013)

Po dlouhé době sci-fi, které mě opravdu nadchlo. Sice zde v podstatě neuvidíme nic, co by jsme už neviděli někde jinde, ale i přes to musím dát plný počet hvězdiček. Asi i proto, že jsem film viděla v kině a to byl opravdový zážitek! Naprosto perfektní vizuál, efekty, kamera, hudba a dokonce i Tom Cruise v hlavní roli, který nepatří zrovna k mým oblíbencům. Užívala jsem si každou minutu filmu a doslova jsem se kochala. Víc takových sci-fi!

Riddick (2013)

Na třetí díl o Riddickovi jsem se dlouhou dobu těšila a a ještě víc po tom, co jsem zjistila, že má jít ve stopách pro mě nepřekonatelné Pitch Black. Nakonec přišlo ale poměrně velké zklamání. Po docela povedeném úvodu, kdy se Riddick ocitá úplně sám na opuštěné planetě a čelí různým potvorám, se film přehoupne v normální béčko s téměř žádnou atmosférou a s bandou rádoby drsňáků, kteří hází jednu trapnou "drsnou" hlášku za druhou. Dávám ale alespoň 3 hvězdičky za snahu a stále stejně charismatického, sarkastického a sexy Vin Diesela v roli Riddicka.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Nerozumím zdejšímu nízkému hodnocení. Po přeplácaném třetím dílu se opět dočkáváme zajímavého Jackova dobrodružství a troufám si říct, že se tento díl vyrovná výbornému prvnímu dílu. Konečně zmizeli ze scény otravní William a Elizabeth (nic proti nim, v jedničce byli skvělí, ale v dalších dílech mi už přišly tyto postavy poněkud zbytečné), film má rychlý spád a v kině jsem se nenudila ani na chvilku. Sice 3D bylo poměrně zbytečné - jediné, co mi přišlo 3D, byly počáteční titulky a po zbytek filmu jsem zapomněla, že na nějakém 3D vůbec jsem :D Ale i tak, plná palba.

Amazing Spider-Man (2012) odpad!

Tento film předčil má velmi nízká očekávání - byl totiž ještě horší. Neskonalá nuda a ta metrosexuální trasořitka v hlavní roli byla asi tak amazing jako vyrážka v intimních partiích. Vůbec jsem nepochopila, proč tento remake vznikl? Už se vážně "těším" na další díly. Never more!

Pařba ve Vegas (2009) odpad!

Po neustálém doporučování tohoto filmu od mých přátel jakožto nejlepší komedie, co kdy viděli a filmu roku, jsem si ho rozhodla tedy konečně také pustit. Teď si na něj však vzpomenu už pouze tehdy, když jdu vynést odpad!