Zeek

Marek Báňa

okres Brno

1 4 7 10 11 12 13 následující >>
    • 3.7.2007  22:50

Toto mě nesmírně zklamalo a jako komedie mi to vůbec nepřišlo. Je to můj první film, který jsem viděl s Marilyn Monroe, ani nevím, proč jsem se na to díval, snad kvůli té slavné scéně MM v bílých šatech. MM není vůbec můj typ, a tak jsem se soustředil spíše na film, který je dosti nudný. Kecání o ničem, nesmyslné dialogy a monology. Nezaujala mě ani MM, ani film, tak snad někdy příště Marilyn. Moje hodnocení: 40%

• 5.7.2007  13:20
    Jan Hus (1954)

První díl výtečné trilogie režírované Otakarem Vávrou a především díky němu a skvělým hereckým výkonům označuji celou tuto trilogii za velmi podařenou. Moje hodnocení: 70%

• 24.12.2007  13:39

Klasická česká pohádka...

• 26.12.2007  01:05

Ať je to budovatelská jak chce, tak Werich nemá chybu a tato pohádka je i po tolika letech tak zábavná a oblíbená, až je to skoro nemožné. Moje hodnocení: 80%

• 2.7.2007  16:59
    Divá Bára (1949)

Excelující Vlasta Fialová v dobře převedené povídce Boženy Němcové. Film má výbornou atmosféru především díky právě Vlastě Fialové a je koukatelný dodnes.Moje hodnocení: 75%

• 16.7.2007  17:38

Odvážná Lassie je druhým filmem ze série o této chytré Kolii, na který se dá ještě dívat a je prakticky shodný s prvním dílem, a proto dávám 2*. Další verze tohoto filmu jsou nejen slabší, ale jsou o tom stejném. Moje hodnocení: 40%

• 9.6.2007  12:02

Mám rád všechny film-noiry, a ani tenhle není výjimkou. Výborné obsazení, především nezapomenutelná Lana Turner. Režie je opravdu výborná a film celkově bez chyb. Je to jeden z nejlepších film-noirů, který jsem kdy viděl. Rozhodně lepší než remake s Nicholsonem. Moje hodnocení: 90%

• 16.7.2007  17:36

Lassie se vrací je prvním filmem ze série o této chytré Kolii. A proto dávám 2*, další verze tohoto filmu jsou nejen slabší, ale jsou o tom stejném. Moje hodnocení: 40%

• 11.12.2007  22:54
    Diktátor (1940)

Skvělá parodie na Hitlera a pro mě dvouhodinový koncert úsměvných scének. Nejlepší je příjezd Napoloniho k Hynkelovi a následné scénky v pálaci, to nemá chybu. Náramně jsem se bavil, bravo.

• 9.12.2007  17:24

Adaptace na stejnojmenný Steinbeckův román. Knihu jsem četl, ale film jsem v tv zatím bohužel neviděl, tak nemůžu hodnotit :-).

• 15.4.2010  23:31

Den začíná, moje první setkání s Jeanem Gabinem. Po shlédnutí několika dalších filmů a tohoto podruhé musím upravit hodnocení a jednu hvězdičku přidat. Trochu jsem ho tenkrát podhodnotil a nedocenil. Tenhle film s Gabinem v hlavní roli se mi líbí snad nejvíc a jeho herecký výkon je zde podle mě excelentní, ač je příběh možná až příliš jednoduchý, což je škoda. Moje hodnocení: 75%

• 26.4.2010  14:01

Lehce snížené hodnocení nejspíše kvůli příšernému dabingu na ČT2, opravdu hrůza. I tak to bylo takové předvídavé, což by nevadlo. Ale jednotvárné a moc jednoduché. Jen Jean Gabin, atmosféra a prostředí bylo fajn. Moje hodnocení: 45%

• 4.11.2007  00:30

Podle mě jednoznačně nejméně povedený film s Vlastou Burianem.

• 4.12.2007  22:54
    Kid (1921)

Nádherné, jednoduché... nepopsatelný pocit při sledování Kida. To nejlepší, co Charlie Chaplin nabízí.

• 9.6.2007  18:07

To se nedá popsat, to musí každý vidět. Spolu s filmem (nebo spíš snímkem) Cesta na Měsíc jsou to 2 nejlepší snímky začátku 20.století. Opravdu profesionálně natočený film na tehdejší dobu, který je považován ze předchůdce westernů. Filmový skvost. Moje hodnocení: 100% !!!!

• 9.6.2007  17:58

To se nedá popsat, to musí každý vidět. Zamyslete se, je rok 1902 a vy vidíte film(spíš snímek) o cestě na Měsíc a navíc v tomhle provedení. Kamerové triky v té době? Žádný problém. Dokonce první film, který má nějaký děj a ne ledajaký. Opravdový zážitek vidět tenhle film v roce 2006. Moje hodnocení: 100% !!!!

• 17.11.2008  14:01
    Falling Cat (1894)

Je to pěkné a zajímavé, ale hodnotit se to podle mě nedá.

1 4 7 10 11 12 13 následující >>