Muzikál ze střední 2 (2007) (TV film)

Druhé pokračování vcelku úspěšné teenagerovské komedie. Stejně naivní jako první díl, ale stále ještě koukatelné. Moje hodnocení: 30%.

Muži v černém (1997)

Sci-fi komedie. Ano, komedie to je. Sci-fi sice nemám rád, ale zde jsem se párkrát zasmál a zas tak proti srsti mi to nebylo. Zbytečně mediálně propagováno a přeceňováno. Jinak slušná komedie, kterou nemusím vidět znovu. Moje hodnocení: 60%

My holky z městečka (1985) (seriál)

Renda, Jarka a Lucka, holky z městečka. René bych se nechtěl jmenovat ať už jako holka nebo kluk. Ale já jsem si zavzpomínal na mládí u průměrného seriálu s pěknou moravštinou. Moje hodnocení: 50%

Myšák Stuart Little (1999)

Na jednu stranu je to o ničem, ale na druhou stranu je to příjemně nenáročná rodinná komedie. Moje hodnocení: 60%

Nadměrné maličkosti - Podfuk (2004) (epizoda)

Jak málo stačí k tomu, aby se člověk pobavil. Jinak zásada číslo jedna, do kšeftu nemíchejte ženský. Podnikatelé se opravdu vyvedli se svojí Sňatkovou kanceláří, ale nejvíce exceluje Jiřinka Bohdalová při scéně s panem policajtem. V jednoduchosti je síla. Moje hodnocení: 80%

Na pytlácké stezce (1979)

Dětská klasika s tím nejlepším, s Tomášem Holým, který jako obvykle dělá z obyčejného filmu neobyčejný, ale tentokráte v nekomediální roli. Film mého mládí, na který se kdykoliv rád podívám znovu. Moje hodnocení: 80%

Na samotě u lesa (1976)

"A chčije, a chčije." --- "Jitko, krávo." --- Tohle je prostě klasika, kterou musí mít každej rád. Moje hodnocení: 90%

Nebezpečné hry (1998)

Úplně nechápu to nízké hodnocení, jelikož Nebezpečné hry mají přesně to, co má thriller mít a když k tomu připočítám, že byl natočen na konci devadesátých let, tak mi z toho vychází velmi kvalitní thriller . Velmi dobré herecké výkony a spoustu zajímavých, ač někdy ne úplně uvěřitelných zvratů a zápletek. Film noirem jako někteří tady bych to teda určitě nenazýval, do toho to má daleko nebo je to spíš úplně vedle. Na konci je to hodně zamotané až přemotané, možná si z nás scénarista chtěl udělat srandu, tak nám to může připadat. No to asi ne, záměr scénaristy v tom nebyl, spíš menší naivita bych řekl, ale aspoň má každý z nás touhu(nebo já to tak cítil) se dodívat, jak že to tedy dopadne, jelikož konec je překvapivý a jak jsem naznačil, trochu nereálný, ale který film takový dnes není, že... ale určitě ne konec slabší a to z tohoto thrilleru dělá něco víc, než ostatní klasiky z devadesátých. Mimochodem na mě udělal velmi dobrý dojem Bill Murray, a to i přes to, že dostal poměrně malý prostor. Navíc, kde jinde uvidíte erotickou scénu s Denise Richards? Moje hodnocení: 75%

Nejlepší je pěnivá (2005) (studentský film)

Profesionálně to zrovna moc nepůsobí, spíš naopak, ale svoje kouzlo to má. A Polášek působí komicky už od pohledu, to myslím v dobrým. Mělo to dobrou atmosféru a kameru, mě se to líbilo.