Na život a na smrt (2013)

Samozřejmě je to krapet přehnaný a pro amíky, ale ruku na srdce, jsme tak úžasnej národ, že tu tak vykřikujeme, možná krapet vlastenectví by neškodilo a přehnané akce si dnešní fanoušek přeje. Češi se nemají zas tak čím chlubit, tím neříkám, že američani jsou, the best! Jen pomlouvání a stěžování si, nám jde skvěle!!!!!! A toto je památka padlým, trochu úcty si ti hoši jistě zaslouží, nechtěl bych tam být s nimi. Akce, kamera, herci a hlavně nasazení, super já mohu jen doporučit!!!!!

Nebezpečná kořist (2011)

Je to dost povedenej film, snad jen zjistil jsem, že někomu neutečete, můžete běžet jak šílenej a on si v klidu za váma půjde a za chvilku vás má, tak to si mohli odpustit!!!!! Jsou zde i jiné maličkosti, ale to jsou maličkosti, film vážně frčí v úžasném tempu a mě moc bavil 8/10 a doporučuji!!!

Nedotknutelní (2011)

Rozhodně tedy pro mě nejlepší film roku 2011, herci jsou úchvatní a já se moc bavil a klidně se na tento film podívám znovu, což znamená 5 hvězdiček!

Nevědomí (2013)

No řečeno toho bylo dost, rozhodně bychom to nedokázali natočit nikdo! Krapet to skřípe, efekty dokonalé, herecky nejde vše věřit! Za příběh a děj no 6/10, herecky 6/10, efekty a podívaná 9/10, je to žánr jaký mam rád,hvězdičky nevim něco mezi 3 a 4, ale nenudil jsem se, tak jo.

Nevyhrožuj (1996)

No jsou černý, tak maj právo si dělat z černochů a jejich stylu srandu, ale je to trapný a nudný, není se čemu smát, sklamání a velký!!!

Next (2007)

Naprosto úchvatný film, skvělý nápad a nejlepší výkon Nicolase Cage!!!!!! Od začátku až do konce, jsem byl napnutej a 98% a moc doporučuji!!!!

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Jo hodně dobrej filmek! Přesně 4* alespoň nemusím přemýšlet kolik * dám! Rozhodně se nebudete nudit, příběh krásně plyne a já si to užíval!!! Herci jsou ůžasní a já mohu jen doporučit!!!!

Nezvaná (2009)

Co že tak nízké hodnocení, je to hodně slušný film!!!! Má dobrou atmosféru a patří mezi lepší filmy, co jsem viděl! Já doporučuji!

Noc na Zemi (1991)

85% no to je síla, opravdu to s těma 5* myslíte vážně? Se na to někdo koukal ještě podruhé, tak to vám závidím, já se nudil, né úplně, ale je to tak 50% musím dát 2*, páč co vy tu zde provádíte a o čem píšete, zřejmě to myslíte vážně, ale u mě zas dílo co je nadsazováno, já se nudil a sledovat to celé od začátku do konce, si myslim bez šance!!!!! Koukal jsem na to dva měsíce vždy po14ti dnech, jsem se přinutil si pustit další příběh a ve směs nuda o ničem jediný co má 100%, že to už nikdy neuvidím!!!!!!

Občan X (1995) (TV film)

Paráda rozhodně jsem se nenudil a jistě byly případy, kdy strana byla ještě tupější,taky co, bylo málo pravděpodobný, že by to odnesli i jejich děti a co provedla laboratoř, to je síla! Hlavně museli mít spoustu důkazů, no nedá se nic dělat! Stalo se, ale film je dobrej!!!!! Určitě doporučuji! Hlavně na to nekoukejte kdo jste ve straně, ikdyž jste nedotknutelní!!!!