• Pohádka

Víkend (2005) (pořad)

Podle mého názoru, byl ze začátku tento TV pořad docela zajímavý, přinášel celkem dobré reportáže a sledovala jsem ho pravidelně. Jenže postupem času začínali být reportáže ohrávané, nedůležité, sporné a nezajímavé. Ostatně jako celá TV Nova. Když teď vidím, že bude "následovat Víkend" okamžitě přepínám na jiný program, abych předešla stupidním výrazům moderátorů a rozporuplným reportážím. 20%

Cesta do středu Země (2008)

Tak tohle se opravdu nepovedlo (alespoň podle mého názoru). Obří žravé rostliny a tyranosaurus? Proboha... Nuda, nuda, nuda. Jednoduše to není můj šálek kávy. Hvězdičku dávám jen za mého oblíbeného Brendana Frasera. 20%

Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)

Ze začátku to byl jeden z mých nejoblíbenějších TV seriálů. Postupně se z něj ale začal vytrácet humor. Salem - kocour bez zábran, je asi to jediné, co mě u tohoto seriálu stále drží. 50%

Kdo přežije (2000) (pořad)

Kdo přežije je určitě nejlepší reality show, kterou jsem kdy viděla (samozřejmě americká verze). Sleduji ho pravidelně. Nikdy jsem se u žádné takové show tolik nepobavila. 100%

Kocour v botách (2011)

Bohužel, tento film mě příliš nechytil. Určitě to není tím, že by tam chyběl Shrek, jak z okolí často slýchávám. Je to spíš z toho důvodu, že mi zápletka s obří husou přijde až moc. Super nápad byla postava Vejce - konečně něco nového. Další hvězdičku dávám za obě kočky (co je roztomilejšího než pravá kočičí láska?). Trochu mě mrzí, že postavy Jack a Jill tam moc nevynikly. 60%

Týden bez závazků (2011)

Když jsem tento film viděla poprvé, řekla jsem si, že je to jen další průměrná americká romantická komedie. Nakonec jsem v něm nalezla přece jen něco, co Týden bez závazků "vyhodilo" trochu výš nad průměrnost. Dost možná to byl Owen Wilson, jakožto můj oblíbený herec. Nenáročný kousek, který určitě neurazí. 65%

Králova přízeň (2008)

Králova přízeň... nebo spíš nepřízeň? Dle mého názoru famózně natočený kousek historie. Člověk si tak znovu a znovu připomíná, co všechno musely ženy v této době snášet. Děkuji J. Chadwicku.