Amazing Spider-Man (2012)

není to lepší než raimi ale je to jiný ..prostě web se v tomto trochu hledá .-) a přesto povedený film .-) andrew garfield je bezva volba ten kluk ma budoucnost .-) slabší zaporák..jinak spídy tu je jiný .-) co bych vytknul divák se k němu dostavá huře než k otevřenému spídýmu tobeyho maguira .-)..jinak je tu dost novinek jde vidět že web se snaží co nejmeně kopírovat raimiho a má prostě svou vizi .-) a tu ji jen načrtnul...sem přesvědčeny že jeho vize spýdyho dostane ve dvojce pevnější rám,lepší přibeh a celkově film který se vyrovná dvojce od raimiho nebo ho i překoná to je mí tajný přání .-)

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Na celym filmu je nejlepsi kocicka ema watson ktera tu je fakt ostra ranarka jejiz sexy boky a umouneny oblicej by jste mohly sjizdet kazdej den a se sekyrou to tahle holka umi...jinak scenka motherfucker mint plasse a michael cera potesi.-)..sjetej cera je fakt smesny stejne jak jeho smrt..jinak film tahne duo z princ a prudas.-D

Arrow (2012) (seriál)

na serial dost dobrý .-) arrow je dobrej super hero bez schopností za to se železnou vulí a zkvělím vojenským a kick box výcvíkem navíc ten luk zasáhne fakt všechno .-D.-)

Atlas mraků (2012)

Na pet hvezd to je uz jen kvuli uzasnemu hereckemu obsazeni a uzasnemu vizualu.-)....hlavne jim sturgess a serie s nim je nadherna a hluboka.-) stejne jako pribeh stareho broadbenda ktery ma hloubku ,emoce humor a moralni presah s poselstvim stejne jako pribeh na lodi s jimem Stargasem.-)..jinak tom hanks mafian co vyhazuje typka s vezaku lahudka.-D...horsi to je s jeho epizodou s postapokaliptyvkem svete..pribeh toma hanksa v divocine plne lidozroutu mi sedl ze vseho nejmin..nesedl skoro vubec az na zaver ten je hezky..jinak pribeh s robotickymi divkami je tez krasny az desivy.-)..videl sem v kine.-) a bylo to uzasne wachowsti patri na reziserskou spicku.-) i tykwer..jinak film je odvazny ale mohl byt ohodne vic.-) nasralo mne odbiti temata reinkarnace z toho se dal udelat uzasny pribeh chlapa co jde treba zachranit divku srdce nehlede na cas..tohle tema sem cekal odpasaze s tomem hanksem a hall bery..ale otazka duse a reinkarnace priciny a nasledku zustala povrchni stejne jako konspiracni temata mohla byt odvaznejsi i tak diky za vyjimecny film..ale doufam ze jupiter ascending bude odvaznejsi i hlubsi.-) a mac se na jupitera se seanem beanem tesim..snad neumre brzo.-(

Avatar (2009)

Uzasny film s primocarym poselstvim svetu..poselstvi urcene nam obycejnemu lidu rikajici vy vsichni jste zpravci nasi planety vy vsichni mate odpovednost za tuhle zem ktera je nam matkou a svim detem vydava vsechny sve plody a bohatstvi ktereho je dost pro vsechny ne jen pro par mocichtivych.-)...poselstvi o bratrstvi vsech. .o tom ze vse je propojeno a cameron to mysli vazne..tohle je realita!! Vsechny bytosti jsou spojeny skrze srdce kde sidlii duse a nadduse( buh a nebk chcete li vyssi inteligence). Nosnou myslenkou je bratrstvi vsech bytostii a propojenost vsech se vsim ve vesmiru ve zkutecne realite neexistuje nic od tebe a mne oddelene...-).. je zde predlozen fakt ze existuje nekonecne mnoho vesmirnych civilizaci coz je zkutecna realita..mi na to neverime jen diky tomu ze sme poklesly na uroven podvodniku a ubohych konzumentu zpitomely falesnymi medii ktera jsou plna lzii..dalsi pricinou je nase pycha a sobectvi..svou nasi ubohou a odpornou hnusnou chorobnou civilizaci povazujeme za vrchol stvoreni ..a myslime ze vesmir je tak impotentni ze tahle inteligence ztvorila jen nas a nic jineho..sme tak zavistivi a nenavistni ze vedomi toho ze nejsme ve vesmiru sami vedomi toho ze vesmir sdilime s nekonecne mnoha civilizacemi nas dovadii k silenstvii tomu se rika zlo....-) sme odpornych povah s velke vetsiny a cameron na to poukazuje na nedostatek hrdinu..na to ze nemame poznani o vesmiru,dusi a bohu a skrz to vidime vse oddelene a tak nevidime pravdu a vesmir jako celek skrz rozdelene vedomi do tisicu proudu a chybejicimu poznani nam pak nebrani nic ve vykonavani zlych a ubohych sobeckych cinu....film ktery vznikl jednak pro penize a jednak pro poselstvi samotne..krasna hudba a vizual..dobre herecke vykony zvlast hl.hrdina a hl.zaporak kvaric

Avengers (2012)

tak naši marvel oblíbenci si nakopaly prdele,potřásly rukama a jdou zmlátit ty emzáky .-) a nebo jinak..to byl a je hukot..velká jízd kde vládne hulk a iron man .-) looky je docela dobrej zaporák.-)..iron man tam do všech reje a nakonec všechny zachrání a jeho zas zachrání hulk ..kterýmu jsou občas malí trenýrky .-)

Až vyjde měsíc (2012)

neotřelý humor,nové humorne napady a simpatický hrdina který chce být sám sebou a proto ho každý nenávidí ,má povest sileneho vedce M .-D a kdyz jednou zdrhne ze skautskeho tábora kluci si nan vemou motiky,nože,mačety a jdou ho hledat .-) naštěstí ho zachrání stejně divná holka .-D která taky chce zmyzet s civilizace a i když je o dva roky starsi ten mladej 12 ti letej kluk ji přitahuje a tak nevahá s ním spojit síli a bodnout klidně jednoho ze skautiků do zad nužkama v boji za nezavyslost těch dvou proti přesile .-D

Baramui paiteo (2004)

pro mne nejlepší asijský film,ještě zajimavější než ip man který nemá takove emoce a zkvělou hudbu .-) s největšího losera,zakřiknuteho placheho baramui se ztane po setkání se svím budoucím mistrem a take asi po 20 bodných ranách noži a katanami ten nejtvrdsi týpek který najde sám sebe v horách..asi nejtrhlejsím a nejtvrdsím treninkem pod širým nebem ziská nadlidskou sílu a pak láme kosti jak vetvičky .-D kje to podle zkutexne události o zakladately keokeshin karate .-) a cele korejske karate kultury...příbeh bojovníka a na pozzadí vztah s krásnou gejšou .-) užasný film .-) a zkvělé herecke výkony

Batman navždy (1995)

O mnoho lepsi nez burton..tohle je punckovy barevny film se silene extrentickymi ale naprosto zkvele hrajicim hadankarem carym a two facem tomi leem...val kilmer pro mne srovnatelny s brucem waynem christiana baleho...vitejte v barevnym crazy svete joela schumachera..pro mne pokazdy uzasny narez ktery dokazal prekonat jen chris nolan...diky za nej...snad zack snyder prida na barevnovsti o proti nolanovy ktereho miluju a jwho batmany povazuju za nejlepsi filmi na svete ale tahle zmena by se mi libila..Jeste jednou velka skoda vala kilmera batman mu sedne jak prdel na hrnec.a soundtrack je nadherny punck rockovY a U2 a jejich kil mi nej song filmu naprosto mne odzbrojil lahudka

Blood and Bone (2009)

je to tříhvězdičkový .-) ale za prve se bojím že mi majkls nakope prdel až bude v čr a za druhé miluju bojovej sport protože ho sám dělám a žiju tím .-)..pěkná soubojovka i humorná