Pán času - Série 1 (2005) (série)

Christopher Ecclestone a Billie Piper jsou výborná dvojka, ale některé díly byli trošku výplňové a moc mě nebavily. Přesto zábavná podívaná a velice spokojených 7/10 . Nejlepší díly: 1x08 - The Father's Day, 1x12 - Bad Wolf, 1x13 - Parting Of The Ways.

Pýcha, předsudek a zombie (2016)

Třetí hvězda jen za Lily James, jinak by to bylo solidních 50%. Má to super casting, akce nestojí za moc ale má to svoje momenty.

Melissa a Joey (2010) (seriál)

Střízlivě za 3*, ale stalo se z toho moje GP tak musím výš.

Mělčiny (2016)

Svižný a oku lahodící survival béčko. Nic víc než Blake Lively v plavkách a nasranýho žraloka to nemá, ale já ani víc nechtěl. Zkrátka příjemná a sympatická žánrovka co si je vědoma svých mantinelů. 70%

Olítej mě (1973)

Díky simultánnímu dabingu na LFŠ kopec srandy!

Most špiónů (2015)

Hollywood a Spielberg jak z minulého století. Takový film mi dlouho chyběl. 9/10.

Prázdniny v Římě (1953)

Filmová magie. Klasická romantická komedie, která se obejde bez přehnaně cukrkandlových scén a vystačí si se skvělými herci a Římem v pozadí. A jak už psal někdo pode mnou zamilovat se do Audrey Hepburn je ta nejjednodušší věc na světě.

Andělé a démoni (2009)

Postupem let se z toho stala docela trvalka. I přes několik do očí bijících nelogičností a šustících dialogů to má drive a neuvěřitelný tah na bránu. 7+/10.

Gangster Ka (2015)

Dobré. Ničím to neuráží a na první dobrou solidně zabaví. Zamrzí odtržení od charakterů nekonečnými vysvětlujícími voiceovery takže mi kolikrát přišlo, že koukám na hranou rekonstrukci událostí než na dramatický film. Kdyby tomu Česká televize udělala pořádnou reklamu a pustila ve dvou týdnech oba díly myslím, že by to Káčku slušelo víc. Ale i tak spokojených 6+/10, Čermák super a na pokračování si zajdu.

Popelka (2015)

V době kdy se pohádky předělávají do velkolepých fantasy filmů nebo se v nich vrší popkulturní odkazy přišla staromilská Popelka jako blesk z čistého nebe. Celou stopáž vás dokáže bavit, dojímat a doslova uchvátit krásnými kostýmy a velkolepou výpravou. Prostřední část s plesem je natolik opulentní a skvěle vygradovaná, že pohne nejedním cynickým srdíčkem. Samozřejmě, že se film nevyhne všem pohádkovým klišé, ale on se jim ani vyhýbat nesnaží, pouze s nimi pracuje tak aby byli stoprocentně funkční. Branagh vše vsadil na výborný casting, skvělou hudbu a pohádkovou atmosféru v té nejnaivnější, ale nejryzejší podobě a uspěl na výbornou. Troufám si tvrdit, že se nám urodila budoucí pohádková klasika. Smekám.