Knox Goes Away (2023)

Senilní nostalgické drama pro publikum 70+. Jenže ti u toho usnou. A mladší to vypnou kvůli dokonalé nudě. ↘️ 16%

What You Wish For (2023)

Staré známé kulinářské téma, jen s malými odchylkami oproti standardu. Docela se to táhlo, přeci jen to byla jen konverzačka s pár zapeklitými situacemi, bez násilí, bez gore, bez akce, bez herců. Vlastně si jen pronajali barák a tam si to odmluvili. ↘️ 35%

Efekt paradoxu (2023) odpad!

Těžko takový flus nějak hodnotit slovy. Tak snad jen 🤮🤮🤮🤮🤮. ⬇️ 1%

Krvavá hostina (2005) odpad!

Vidláci kontra příšerky. Celé se to odehravá v jedné malé hospodě a je to směs sestříhaného vytřepaného bordelu, šera a strašného scénáře.. Klidně by to mohla být divadelní hra, jen by pak vždycky vytřeli jeviště. Asi by to bylo lepší než tenhle bezobsažný amatérský brak. ⬇️ 2%

Osudové cesty - Série 3 (2022) (série)

Začátek prvního dílu třetí série je docela fajn, skoro jako Titanic. Přeháním. Ale ujde. Pak už převládá kecání a vyšetřování kanadského typu, je to takové pomalé a naivně blboučké. Finále přetwistované, ale ani tak moc nezaujalo. ↘️ 27%

Profil vraha (2002) (seriál) odpad!

Pár prvních epizod ujde, jen jsou nudné a dlouhé, ačkoli ten ujetý psycholog pomáhá řešit vcelku drsné případy. Ale je to tak pomalé a otravně ukecané a s těmi protivnými samomluveckými okénky a prostoji a je to vlastně furt to samé pořád dokola, takže brzy omrzí. Všem epizodám by slušela stopáž tak 40 minut, ne 90. Někde docela zkraje vyměnili hlavní policajtku za ještě horší a kameru dali do ruky nějakému debilovi s vytřepanými pazoury a to už pak šlo celé do kytek. ⬇️ 8%

Medvídek Pú: Krev a med II (2024)

Nějaký klučina má nevyjasněnou minulost, tak se vykecává u psycholožky a doma. Hrozná otrava. Nebýt toho, že Pú a kámoši občas někoho zamordují, tak by to byl čistý amatérský odpad. Buhužel žvatlání a bezobsažné bloky soustavně převažují a nudí a když už dojde na nějakou akci, je to tak debilní, že to ani nepobaví. Mrtvolky naříkají ještě půl minuty po smrti, postavy se chovají ještě o level idiotštěji, než je u podobých filmů obvyklé atp. Fakt absurdní mizerie. A to se mi jednička docela líbila. Tohle je fuj. ↘️ 17%

Cizinci: Kapitola 1 (2024)

Film nepřináší nic nového, žádnou invenci či nápad. Začne to tím nejklišoidnějším klišé - osoba běží po lese, kdosi ji honí, osoba kostrbatě běží, ohlíží se, běží, zakopne, je dohnána a zabita. Jakékoli násilí, nelze to pojmenovat gore, je samozřejmě mimo kameru. V tomto čajíčkově slabém a vyčpělém duchu s neodmyslitelně nesmyslným chováním postav a snad všemi dostupnými klišé to pak pokračuje celou dobu. Na zabití zde máme tentokrát jen dvojici - jakýsi ňouma muž a žena s odpudivě vyhřezlými rty. Pak už jen koukáte na to, co jste 100x viděli, a nudíte se k smrti. ↘️ 22%

Kaskadér (2024)

Film o tom, že a jak amíci točí filmy. Osvědčený námět pro davy našpikovaný nefunkční snahou o komedii a samozřejmě nějakou tou romantikou, to přece nemůže chybět, aby se pokryla širší cílovka. Nelíbilo se mi to, nudil jsem se a přeskakoval ty kecy a nudu a na konci i ten rádoby akční bordel. ↘️ 28%