Specialisté - Skythové (2022) (epizoda) odpad!

Ja su taký masochist. Zase mi bejklo a pustil jsem si ty Specialisty. Oou shit. To je *** hrůza. Dávám tomu plných 5 kakáčků 💩💩💩💩💩 a sám sobě jednoho Renaulta 🔸. (3%)

Lovci lidí (2008) odpad!

Vytřepaný, rozmazaný amatérský počin, který původnímu Pachu krve, ke kterému to tady někdo přirovnal, nesahá ani po kotníky. Vypnuto po cca půlhodině, během které jsem tu otravnou volovinu vlastně skoro neustále přeskakoval. (3%)

Země zločinu - Zločin na hranicích (2022) (epizoda) odpad!

Ubohá pseudokrimi šaškárna s nějakou babkou v hlavní roli. Je to tak blbé, debilní a špatné, jak si jen lze představit. Fuj trapárna. Úroveň téhle šlichty přesně odpovídá tomu, jak moc potřebuju pro svůj život Českou televizi. (2%)

Starci (2022) odpad!

Zdlouhavé rodinně sociální drámíčko okořeněné tím, že dědouškové občas nějakého mlaďocha násilně odživotnili. Mimo kameru, tedy gore nula. Velmi mě to nudilo a ničím neoslovilo, po 20 minutách zmaru jsem to vypnul. (5%)

Mamka & taťka (2008)

Zajímavá rodinka. Dobře a uvěřitelně natočeno, zaujalo. Žádné moc zbytečné kecy, sem tam sice prostoje, ale jinak dobré, i casting povedený. (60%)

Závrať (2009)

Větší část filmu se nic moc neděje. Jen připitomělá partička horolezců kamsi jede a pak tam kamsi leze, kde je to zakázané. Tak tam chodí, lozí a žvaní. Teprve v poslední třetině, když začnou být loveni, by to začlo být fajn, jen kdyby z toho nebyl kameraman tak odvařený, že se s kamerou furt natřásal. Střihač se taky nevyznamenal. Kdyby to natočil někdo jiný, jinak, lépe a za účasti herců, pak by se ten jinak dobrý námět slušně využil. (22%)

Umlčeni (2008) odpad!

Další nedívatelná amatérská šlichta natočená převážně vytřepanou ruční kamerou. Po pár minutách toho třepotání vypnuto. (0%)

Cage Dive (2017) odpad!

Natočeno amatéry a vytřepaným mobilem či kameramanem s epilepsií. Nedívatelné. (0%)

Voják 5: Bitevní pole (2017) odpad!

Nějací týpci udělají cedník z pupkáče na Harleyi. Kolegové pupkáče to nelibě nesou a plni hněvu se vydají pomstít. V tu chvíli ti chudáci ale nemohou tušit, že se proti nim postaví neusmrtitelný Voják 5, toho času saniťák. Tož se všichni slezou v podzemních garážích a do konce filmu tam ti brilantní intelektuálové chodí, střílí a žvatlají jednu kokotinu za druhou. Ke konci jsem se párkrát od srdce zasmál, bo to bylo tak ubohé a bezmozečné, že to prostě nešlo. No, sice to byl laciný kousek, ale aspoň to stálo za hovno. (4%)

Zkratka ke smrti (2009)

Otravní adolescenti lezou do baráku nasranému dědouškovi. Nemohou se pak divit, že je odživotní kulka, sekyra či palice. Tak jak to píšu, to zní dobře. V reálu to je slaboučká teenageří vykecávačka s lehkým vánkem slasheru, ale bez gore, bez krve, bez atmosféry i bez herců. (14%)

Časové pásmo bylo změněno