Baekdusan (2019)

V prvních 5 minutách byly hezky udělané katastrofické záběry. Zbytek už je jen další zmatený asijský plebs se všimi souvisejícími nešvary, tedy vlastně taková trapná komedie, co neměla být komedií.. (22%)

Malasaña 32 (2020) odpad!

Hypernudný film o ničem a s nulovou atmosférou. Nedodíváno. (0%)

Nabít a zabít (2006)

Film má skvělé obsazení. Bohužel to je asi tak vše. První hodinu a něco sledujeme zmatenou slátaninu plnou zbytečných keců a k tomu jednu zbytečnou romantickou dějovou linku. Otrava a nuda. V poslední půlhodině nám pak vysvětlují, co to všechno mělo znamenat. To jde až na to, že se to natahuje a taky opakují pořád dokola stejné záběry. Některé až 5x. Otravné. Nakonec to aspoň nějak netradičně dopadne. Celkově dívatelné, ale nic moc. (35%)

Gridlocked (2015)

Podprůměrný, slabší, až do finále poměrně nezáživný film. (32%)

Dobrou, mámo (2014) odpad!

Shrnutí: Nuda jako prase. (1%)

Bídníci (2019) odpad!

Otřesný casting, kamera a režie. S přetáčením jsem se na tuhle amatérskou hovadinu vydržel se znechucením dívat asi 20 minit, déle to nešlo. (0%)

Rallye smrti 4: Anarchie (2018)

Asi nejlepší díl. Standardní schéma obohaceno o SWAT, motokros, agenta CIA, zápas. Méně divočení v autech, více trochu rozumnější akce mimo závodní dráhu. Je s podivem, že 4. díl natolik příjemně překvapil po upadající monotónní sérii. (53%)

Arkansas (2020)

Dobře natočený film, ojediněle akce, jinak kecy a dost nuda. Hodně se to vleklo. Škoda, byl tam potenciál na mnohem větší švung. (45%)

Belzebuth (2017)

Shrek si tentokrát oblékl policejní uniformu a společně s Oslíkem vyrazil do boje za záchranu nějakého kluka, do kterého se, tentokrát po dalších tisíci letech, už potřetí zreinkarnoval Mesiáš. Na cestě ho stíhá zlo zpodobněné obživlou sochou Jožina Krista. Zmatek korunuje chaos a taky to na životě odnese pár desítek dětí, ale v každé pohádce to musí nakonec dopadnout jak? No přece dobře. Konec a zvonec. (22%)

Dead Again in Tombstone (2017) odpad!

Fatální trapárna natočená nějakým podřadným obecním ochotnickým spolkem. Naprostá debilita a navíc odstrašující kamera s neustálými zpomalenými záběry, které jen oddalovaly cestu k vytouženému konci téhle k zblití sračky. (1%)

Časové pásmo bylo změněno