Dvojčata (2008)

Bylo to asi tak zajímavé a tak akční jako Vraždy v Midsommeru. Prostě dlouhé, pomalé, nudné, unylé a k tomu navíc dost hrozná hudba. (12%)

Possessor (2020) odpad!

Jeden z těch filmů, u kterého se nudíte už při úvodních titulcích. Řada filmů bývá nudná, ale tento, to byl extrém. Kdyby to bylo o hodinu třicet kratší, byl by to dobrý krátkometrážní film se zajímavým námětem a s několika hezky udělanými vraždami. Ale tohle hypernudné obludenství, to se nedalo. Hrozné. (5%)

Můj kámoš špión (2020) odpad!

No, byla to taková hovadina, že jsem se ke konci protočil asi za 15 minut. Vlastně jsem nezaznamenal snad ani jednu scénu, kterou bych chtěl vidět. Nezasmál jsem se ani 1x. (7%)

Na dosah (2014)

Vskutku neuvěřitelná snůška keců v jednom jediném filmu. Neustálé blá, blá, blá, furt dokola. A asi to byla komedie, za film jsem se 2x pousmál. (12%)

Switch (2011)

Taková překombinovaná slabší detektivka o ženské, která pobíhá po Paříži a snaží se policii dokázat, že je tím kým je. Tak tam furt někde lítá a skáče a utíká, pořád dokola. Hodně nezajímavé, zmatené, monotónní. Rozuzlení na konci bylo odbyté a přízemní a odpovídalo kvalitě celého snímku. (11%)

A Good Woman Is Hard to Find (2019) odpad!

Nějaká vypatlaná ženská furt někde chodí s děckama, čte jim pohádky, kecá s matkou a přechovává drogy. Drogy jsou kradené, tak chybí místnímu bossovi a ten je chce zpátky. 80% filmu jsou zbytečné kecy, zbytečné záběry, zbytek podprůměrný flák. Atmosféra nula. Navíc vše tak zdlouhavé a mimořádně nudné a nezajímavé. (1%)

Konec zločinu v Americe (2020)

Poměrně zmatená věc, často jsem se v tom režisérském zmatku ztrácel, často přetáčel zhovadilosti a zbytečné nezajímavé sexíky. Komickými prvky byly zejména všechny přestřelky v autech - tisíc ran na 5 metrů a žádný zásah. Též mi asi unikla pointa toho signálu, který nakonec neměl na nic významnější vliv. Ale těch zbytečných dějových linek tam bylo víc. Odezněly do nikam a jen to natahovaly - např. policista na obchůzce, návštěva u otce gangstera, ohníček v karavanu a další. Jinak sem tam dobrá akce, ale vše zcela neodpovídající fekální stopáži, zmatené a příliš přitažené za uši. (42%)

Dlouhá noc přežití (2020)

Jeden z těch mnoha filmů, kde jsou postavy stylizovány svým chováním do pozic naprostých idiotů. U útočníků bych to bral, jeden byl idiot a druhý mentálně postižený. Ale u těch ostatních - jeden chirurg, druhý šerif ve výslužbě? Výsledkem je docela trapný HI u kterého jsem se zasmál asi víc než u leckteré blbé komedie. To, co postavy dělají je často komické. Jinak se tam toho moc neděje. Jen chodí, mluví, furt utíkají z pout, někde se schovávají a už neutíkají a tak... Asi je to určeno pro pomocné školy. (14%)

Neverknock (2017) (TV film) odpad!

Nějaká děcka ví, že nemají klepat na dveře starého domu. Ony zaklepou a pobije je bubák. Dobře jim tak. Trapná nudná beznákladová dětská duchařinka ovšem nudná jako dospělé prase. (1%)

Becky (2020) odpad!

Splašek poskládaný z infantilního tuctového dramatu a plýtké nezajímavé HI. Otřesná hlavní hrdinka, nulová atmosféra, otřesný scénář, nuda od začátku do konce, 90% hluchých míst. Koukal jsem 2-4násobnou rychlostí a i tak se nudil. (5%)