H0us3 (2018) odpad!

Parta neznámých ksichtů se po letech sleze v jakémsi baráku. Po celou dobu filmu tam sedí a kecají o hovadinách místo aby pařili. Za celou dobu se nestane nic, co by jakkoli zaujalo. Totálně blbý absurdní konverzační shit. (0%)

Ve spárech temnoty (2020) odpad!

Film na téma: “Hele krokodýl. Jj, krásný. Hele bude bouřka. Jj. Hele díra v zemi. Pojďme tam vlézt. Tak jo. Už jsme dole, prozkoumáme to. Určitě se neztratíme a déšť nás nezatopí. A sakra, zatopilo nás a zpátky už se taky nedostaneme. Proč ta voda pořád stoupá? Jé hele, krokodýl...“. No a pak už jen sledujeme partu debilů jak jsou v jeskyni a svítí baterkama. To není horor, není to ani napínavé. Prostě jedna dlouhá tupá nuda. Celou dobu, i během neustálého přetáčení té kokotiny, jsem držel palce krokodýlům. Bohužel nedostali ty blbečky všechny. (8%)

Útok z hlubin 3 (2020) odpad!

Absurdní, hloupá až debilní ekocypovina s pár protivnými amatérskými neherci v nedívatelné tragicky vypatlané hovadině. (3%)

The Thinning: New World Order (2018)

Pochválit je třeba námět a obecně kostru příběhu. Bohužel samotná realizace plná neschopných teenagerů s jejich dětinsky naivním přístupem a místy až úsměvnými záběry a nesmyslnými řešeními či motivy to sráží hrubě dolů. Mohl to být hodně dobrý film, ale muselo by to být uděláno trochu dost jinak a s úplně jiným castingem a přístupem k obsahu. (32%)

Tunel (2019) odpad!

Další severský snímek typický svou unylostí, nezáživností a pomalostí. Děj celkem o ničem, jen tam chodí lidi v kouři a nic víc. Taky mě zaujalo, že skoro všichni v tom kouři padali jako mouchy, ale několik postav tam pobíhalo celou dobu a pořád byli OK. Mizerie, která nezaujala ničím. (8%)

Agentka v utajení (2019) odpad!

Film o agentce v utajení :). Nuda jak sviňa, něco typu Rosamundy. Jen se můžete na tu babu furt koukat a poslouchat kecy a vyprávění. Vydržel jsem 25 minut při soustavném přetáčení. (0%)

Staříci (2019) odpad!

Film pro 80+. Dívat se na to bohužel nedá. (1%)

Svatební host (2018) odpad!

Chlap a pak chlap a baba cestují po blízkém východu s cílem se obohatit. Absoludně nudný, komorní, romanticko tupý, laciný paskvil o ničem. (2%)

Loupež století (2014)

Velmi nudné drama o otci, který se po opuštění vězení sbližuje se svým synem. Částečně je to proloženo slabou a nezajímavou krimi zápletkou o krádeži obrazu. Je tam i nějaké minimum akce, když se děda Travolta, na hlavě tentokrát s melírem, kočkuje s objednavatelem krádeže a jeho lidmi. Celkově je to film prakticky o ničem, nudný a nezáživný. (15%)

Ztratili jsme Stalina (2017)

Tak nějak si představuju život papalášů v Severní Korei. (38%)