Midnight Movie (2008) odpad!

Nezajímavá skupina amatérů pobíhá chaoticky po kině a likviduje je chlap v masce, co vylezl z filmu. Trapná, monotónní vyvražďovačka, nezaujalo ničím. Ani gore skoro žádné, skoro vše je mimo záběr a co je v záběru, tak je odbyté a evidentně laciné, jako celý tenhle výtvor. (6%)

Nechte ho jít (2020) odpad!

Babička s dědou jedou na výlet s cílem najít snachu a s vnukem ji navrátit na jejich ranč. Přes 90% filmu je masakrální nedívatelná nuda, jak babka kecá s dědou. Zbylých 10% ujde jakž takž. Ona totiž první nějaká konečně dívatelná událost přichází až po 75 minutách naprostého hypernudného zmaru. Když to tak zprůměruju, vychází mi zaslouženě odpad. (6%)

Očitá svědkyně (2017) odpad!

Takový typický TV výblujek, laciný, hloupý, který nezaujme ničím. Není to thriller, ale vypelíchaná užvatlaná nuda. (4%)

Texaský kat (2011) odpad!

Nedívatelně nudná, špatná a nezajímavá detektivka. K tomu ještě kameraman stále vymýšlí nějaké nesmysly. (2%)

Java Heat (2013) odpad!

Na to se bohužel nedá dívat. (0%)

Řežba v Tombstone (2013) odpad!

Klasický Trejoshit. A není to žádný western, ale vymaštěná hovadina. (1%)

Mosul (2019) odpad!

Amatérský, uřvaný, ustřílený film s vytřepanou kamerou a samými neznámými a nezajímavými tvářemi. Vydržel jsem to 10 minut. (2%)

V zajetí (2020) odpad!

Výborná ukázka toho, jak nudný jde natočit film a o to nudnější, že pointu odhalíte sami hned na začátku. Koukat na hnusnou vypatlanou pizdu skoro celou dobu je pak už jen taková třešnička na dortu. (5%)