Hour of Lead (2020)

Unylé rodinné drámíčko o ztracené holce. První hodinu a půl se neděje vůbec nic kromě hysterických výlevů matky a pak to skončí sice trochu nápaditě, ale stejně unyle jako byl celý film. Většina popřetáčena bo velmi nudné. P.S. Té matce jsem tipoval pětašedesát a pak koukám na její profil a je jí a 15 let méně. Dost zbídačelá anorektička. (21%)

Zlo s lidskou tváří (2019) odpad!

Nedívatelně nudný, vykecávací, romantický film a rodinných patáliích a dalších nejnudnějších a nejnezajímavějších událostech ze života sériového vraha. Vypnuto. (8%)

Doghouse (2009)

Taková amatérská volovina o tom, že ženy jsou semetriky, což je nezpochybnitelně pravda. Tady to bylo přeneseno na to, že jsou zombies. Není to úplně odpad, přesto se monotónní děj rychle omrzí a ani autoři sami asi moc nevěděli, jak tuhle zmatlanou věc zakončit. (20%)

Mistrovská úroveň (2020)

Ačkoli dali hlavní roli jednomu z nejhorších a nejodpudivějších "herců", které znám, musím ocenit námět, rychlý spád filmu a neočekávatelný děj s černokomickými prvky, který nenudil, pokud se teda zrovna dlouze nevykecával se ženou nebo se synem. Dát tu roli někomu charizmatickému a nemuset poslouchat ty rodinné vykecávačky, líbilo by se mi to fakt hodně. Takhle škoda, ale budiž. (53%)

Mělas to vědět - The Undoing (2020) (epizoda) odpad!

Něco jako Ulice, ale americké a s babičkou Kidman. Nedal jsem ani první díl, ačkoli jsem přetáčel, co to šlo. (1%)

Skyfire (2019)

Když se do něčeho vkaká Čína, je to vždy utrpení a smrdí to fialovýma létajícíma srdíčkama. Tady se pokusili o jakýsi, podle nich, asi velkofilm. Výsledkem je obludně blbá vykecávací trapárna kanadského stylu s neprosto nezajímavým ansámblem, tragicky otřesnou neherečkou v hlavní roli, která by se mnohem lépe hodila do zpáv v KLDR, a pár dobře až velmi trapně vypadajících katastrofických záběrů. Co se stane s nezajímavými hrdiny mi bylo ganz putna, děj i příběh byly debilní, skoro celé popřetáčeno bo nedívatelná zhovadilá protivnost. (11%)

Red (2008)

Pochválit jde dobrý námět o starém pánovi, kterému zabili psa a on chce spravedlnost. Konec pozitiv. Realizace je velmi mizerná. Taková extra laciná, unylá inscenace, při níž máte pocit, že koukáte na ten nejslabší brak. Typické HBO. (15%)

Spolek nemilosrdných (2009) odpad!

Nějaké krávy, jedna bruneta, druhá zrzka, třetí asiatka a dvě blondýny, už z té kombinace lze odhadnout vyvážené kzblití, kecají, řvou, tančí a vymýšlejí cipoviny s dalšími šuliny. K tomu ruční kamera a debilní scénář a debilní děj. Nedívatelná hňupárna. (2%)

Divize (2020) odpad!

Na film se můžete dívat dvojnásobnou rychlostí, protože obsahuje mnoho zpomalených záběrů. Nevím, co tady zpomalují a proč. Když jsem na to chvíli koukal, dokud jsem to amatérskou černou zhovadilost po chvíli nevypnul, uvítal bych spíše záběry zrychlené, ideálně žádné. (4%)

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Začíná to zvolna a je náběh na dobrý katastrofický film tak, jak by se to mohlo opravdu udít. Následuje něco přes hodinu rodinného drámíčka v klasickém otřepaném stylu - rodiče se rozvádí, malé děcko a ještě navíc nemocné. Dost otravný sociální balast, který nikoho inteligentního nepřekvapí ani tím, že naprostá většina lidí pod tlakem se mění ve smečku agresivních primátů. To je obecná pravda (zdravím zarputilé nerouškaře). Ke konci se vracíme k jakémusi ukončení globální katastrofy, které je prošpikováno dalšími rodinnými zážitky. Celkově z 30% výtečný, zajímavý a uvěřitelný katastrofický film, zbytek otravný sociálně familární opruz. Za mě někde mezi 2 a 3 hvězdami, těsně blíže ke 3. Zklamání, promarněno. (52%)