Stěhovaví ptáci (2018) odpad!

Nějací špinavci obchodují s trávou a bohatnou. Ale kvůli prachům, nějaké své víře, předsudkům a tradicím se začnou postupně vzájemně mordovat, až nikomu nezbude nic. Film je natočený tak pitomě, že se nudíte od začátku do konce. V zásadě se za celou dobu uděje něco, co by se vešlo před úvodní titulky. Ohromná zdrcující nuda. (8%)

I Am Not a Serial Killer (2016) odpad!

Balada o chlapci magorovi a dědovi magorovi. Blbá, nudná, nedívatelná sračka. (2%)

Slunečno, místy vraždy (2010) (seriál)

Seriál je z hezkého prostředí, případy řeší sympatický detektiv. Není to moc o detektivní práci. On to na podezřelé pálí od boku hlava nehlava až to někde vyjde a někdo se přizná. Je to v každém díle stejné a dost monotónní. První díly byly i vtipné, ale to brzy a zcela vyprchalo. Kolem detektiva se motá kupa zajímavých dívek a žen. On si bohužel v prním díle našel tu nejhnusnější a nejblbější pizdu, která tam byla. Ta dostala v seriálu svou vlastní dějovou linku, která je úplně o ničem, obtěžuje a okupuje obrazovku v úplně každém díle. Její přínos je hrubě záporný. Takže, jakmile ji uvidíte na obrazovce, směle přetáčejte dokud nezmizí. Nepřijdete o nic. P.S. 'Skrytá' reklama na KIA je fakt nepřehlédnutelná. (20%)

Vyproštění (2020)

Velmi slušný akční film. Osobně sice nemám rád, když se do toho pletou děcka, nekonečné záběry ruční kamerou taky nic nezlepší a dojemné konce, ne díky. Přesto musím hodnotit převážně kladně - dobré, skoro bez prostojů, zajímavé, napínavé. (65%)

Lék na život (2016)

Mladý muž objevuje tajemství podivného léčebného zařízení v podhůří Alp. Bohužel to objevuje skoro 3 hodiny, film se velmi vleče a to co objeví není moc překvapením. Kazí to taky konec připomínající nějakou pohádku bratří Grimmů. Pochválit lze kameru, střih, částečně scénář, námět a režii. Je to hezky natočené, trochu napínavé, má to i atmosféru. Škoda té převalené stopáže a velké monotónnosti. (54%)

Tell Me How I Die (2016)

Nadějný začátek - laboratoř, dobrovolníci, výzkum podivného léku. Někteří dobrovolníci po užití léku začnou vidět chvilku do budoucnosti. Bohužel pak se to láme a mění ve skupinku pár ludí pobíhajících pořád dokola po baráku, kteří něco chaoticky dělají, aby unikli. Stává se to monotónní a nepříliš zajímavé. (42%)

Coffee & Kareem (2020)

Film charakterizuje obrovská snůška černošských keců a v druhé hlavní roli hnusný morbidně obézní chlapeček. Jediný normální a občas i zábavný v jinak odpudivém castingu je polda v hlavní roli. Asi 5x za film se dá usmát nad nějakou scénkou. Jinak i scénář trapný až otřesný. (15%)

Nesmrtelný (2019) odpad!

Málem jsem si trhnul rekord a vypnul film ještě před úvodními titulky. Zatnul jsem zuby a dopřetáčel jsem se nějak do konce tohohle hypernudného představení. Film je o tom, že je nějaký chlap, tváří se furt nasraně a důležitě, chodí, kouká a vzpomíná na své dětství. Na konci se děje trochu spojily a vybouchlo auto, tak to není čistá nula. (3%)

Viral (2016)

Takový docela aktuální film, nyní. S pár výhradama dobře natočené, má to hlavu a patu, nejsou moc zbytečné prostoje, lidi se nechovají úplně jako idioti. Už to mi stačí k radosti. P.S. Představte si COVID-19.1 projevující se vražednou agresí nakažených... No, natrénováno máme 😷. (53%)