Oppenheimer (2023) odpad!

Tři hodiny kecání. Pro naprostou nudu, mimořádně vážné obličeje, psychedelické blikající barvičky a zejména pro naprostou nezajímavost jsem se doklikal skoro do konce za 10 minut, úplně do konce jsem to pak už nezvládl. (3%)

V Clearingu (2023) (seriál) odpad!

Hezká kamera, jinak konstantní nedívatelná nuda. Proklikal jsem se prvním dílem, druhý už jsem nedal. (6%)

Izolace (2006)

Škoda, že tak 80% stopáže byla otravná žvatlárna účastníků o úplných pitomostech. Zbytek pak byl braková vyvražďovačka s pokusy o černý humor. Ohledně vyvražďování a gore, tak bylo vše lacině mimo záběr kamery, takže Lite verze pro děti a mládež. Co se týká černohumorných pokusů, tak úspěšný nebyl žádný, ale našly se tam 4 kratičké situce, které zaujaly a aspoň zlehka pobavily. (16%)

Snafu: V háji jako obvykle (2023)

Dobrodružná střílečka a laxní mlátička bez zajímavosti a bez kapky krve. Spíš to vypadalo jako nahrávka z nějaké videohry, bo snad všechno bylo jen animované. Snad i ten Jackie Chan byl jen animovaný. Obsah o ničem, pokusy o vtip slušně řečeno neúspěšné. Velká bordeltrapárna a k tomu ještě hodně zhytečných leců. (28%)

Únos letadla (2023) (seriál)

Seriál typu, že v prvním díle vznikne problém, v posledním to nějak pateticky dopadne a ty díly uprostřed jsou víceméně zbytečná vata, kdy můžeme sledovat, v tomto případě, trampoty lidí na palubě uneseného letadla. Byl by to dobrý, průměrný jeden celovečerák se stopáží 90 minut. (32%)

Kdo je tady vrah? (2023) odpad!

Slátanina, na kterou by bylo obtížné se dívat, i kdyby měla jen 40 minut. Snad na krátký film by to šlo na nějaký studentský fesťák. (3%)

Dobrá znamení (2019) (seriál) odpad!

Prvních 5 minut prvního dílu mě dostatečně odradilo od dalšího sledování.

Inspektor George Gently (2007) (seriál)

Víceméně standardní britská detektivka, tedy vleklá, zdlouhavá a nepříliš zajímavá. Od 5. série tam stále otevírají různá celospolečenská témata, která nijak neznevažuji, ale jsou mi putna, protože já chtěl detektivku a nikoli rozvahy nad problematikou gayů, rovnoprávností žen, odbory, horníky, gamblery, politiky a podobně. Hlavní hrdina ujde, ačkoli je dost magor, a tak se na to dá s přeskakováním dívat. Kazí to nejvíce jeho kolega, takový arogantní primitivní chcípák, který za celou dobu nic nepředvedl a jen prudí svou přítomností v každém díle. Celkově poměrně socialisticky pojatý a málo zajímavý seriál s kriminálními případy. (18%)

V ráji (2023)

Námět obchodu s časem zkraje zaujme, ale po chvíli už film jen nudí. Převážně se tam otevírají otázky, co je na tom dobré, co není dobré, žvaní se, nudí. Objektivně jsou tady šmejdi všichni účastníci, takže není komu fandit. Na jedné straně vychytralí obchodníci s časem, kteří se neštítí manipulace a sem tam někoho účelově zabijí. Teroristická sociální skupina, která je proti všemu, co není pro všechny stejné a klidně kvůli svému přesvědčení zabíjí nevinné. A do třetice rodinka, která uzavřela smlouvu, ale když se má smlouva plnit, tak to chtějí nějak ojebat a klidně i někoho nevinného zabít. No, zkrátka nudné sociální drama okořeněné snad 1 nebo 2 přestřelkami, aby to nebyla jen upocená žvanírna. (25%)

Matematika zločinu - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

Dopřeskakoval jsem do cca 25. minuty, déle už jsem to nezvládl pro naprostou nudu a nezajímavost. Další díly ne, děkuji. (2%)