The Long Call (2021) (seriál) odpad!

20% zdlouhavého vyšetřování, 80% vaty, nudy, pánbíčkářských blábolů a vztahových otravností. Produkt ve šnečím tempu s podivným castingem, okrajovým obsahem a často nadmíru nezajímavými dialogy. Celé by to šlo zhutnit a výrazně prostříhat na celkovou délku tak 40 minut. Pak by to u mě mělo naději tak na 1 hvězdu. (6%)

Biohackeři (2020) (seriál)

Komentáře jsem napsal u jednotlivých sérií - první série místy zajímavá za 27%, druhá velmi mizerná za 9%. (18%)

Biohackeři - Série 2 (2021) (série) odpad!

Ctižádostivá a schopná dívčina z první série je v sérii druhé se ztrátou paměti, šibe jí v hlavě a převážně si prožívá nějaké vidiny. Příběh druhé série je natahovaný druháček, nezajímavý a špatný. (9%)

Biohackeři - Série 1 (2020) (série)

Cílevědomá dívčina jde v první sérii po krku vědkyni, která možná způsobila smrt jejího bratra. Námět budiž, místy je to i zajímavé, ale poněkud dětinské a naivní. Trochu je tam binec v časových linkách a tak třetina stopáže by šla úplně vynechat, protože vata. Přesto se na to dalo s přeskakováním docela v pohodě dívat a moc nechybělo ke 2 hvězdám. (27%)

Bäckström (2020) (seriál) odpad!

Trocha vyšetřování a 90% nadbytečného mluvení. Doporučení je proklikat se prvním dílem a pak jít rovnou na díl poslední a proklikat se jím. To ostatní je zbytečné. Vlastně je to celé zbytečné. (8%)

Red Rose (2022) (seriál) odpad!

Jakási děcka tam furt čumí do telefonu. Nezvládl jsem ani první díl. (2%)

God Is a Bullet (2023)

Kdyby si tvůrci lépe uvědomili, kam tenhle film patří, a film měl přiměřenou hodinu dvacet, tak by byl docela fajn. Takhle bylo dost otravné přeskakovat ten chaotický bordel a ty zbytečné desítky a desítky a desítky minut, během kterých byly k dívání jen projevy demence nějakých vysmahlých hnusáků. (24%)

Neklid na lůžku (2023) odpad!

Film o ničem. Stačí kouknout na prvních a posledních 5 minut. Ty sice neohromí, ale zbytek je už naprostá zbytečnost. (3%)

Dark Encounter (2019) odpad!

Tak špatné a nudné, jak to jen jde. (0%)

Projekt Modrá kniha (2019) (seriál)

Seriál má 2 řady, ale vlastně je to řada jen jedna. Obsahem jsou taková retro Akta X, ale v nicotném rozsahu a laciném céčkovém kabátku. Příběhy furt dokola to samé a stěží zaujmou, atmosféra nulová, a i ti ufóni jsou zde pořád jen nějaké barevné a rozmazané svítící fleky. No, mizerie. Převaluje se to všechno mezi odpadem a jednou hvězdou za snahu. A ta otravná a zbytečná linka o jeho znuděné manželce tomu taky nepomáhá. (11%)