Babovřesky 3 (2015) odpad!

Vedel jsem, ze to bude sracka, ale rozhodl jsem se to vzit objektivne. Pocital jsem, kolikrat se usmeju nebo zasmeju. Behem filmu jsem se usmal 7x, zasmal 0x. Tedy u teto komedie zazijete neco usmevneho zhruba 1x za 12 minut. Jinak subjektivne odpad te nejnizsi stupoidni urovne ala Troska.

Maggie (2015)

Tento film nemel dej a ani atmosferu. Bylo to komorni drama o divce, krera se pomalu meni, zjednodusim, v zombika. Film nemel ani hodinu a pul, ale mel jsem pocit, ze trva tak 5 hodin. Totalne o nicem. Hlavni protagonistka byla navic hnusna a tlusta, tak ani na ni se koukat nedalo. Arnold, se svym oblicejem precizne vybotulotixinovanym do hladka a vlasy nabarvenymi na trendy hnedou, to nemohl nijak zlepsit, protoze takove supernudne a supertahle kravovine nijak pomoci nejde. Otresny zazitek mam z tehle sracky.

Hacker (2015)

Jsem ajťák. Po odborné stránce to pro mě bylo utrpení. ...ale jinak docela dobrý akční film, hezká kamera, hudba, zajímavé exteriéry.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Pět ★ dávám zcela výjimečně. Ale toto bylo skvělé! Vynikající černá agentská komedie anglického typu. Doporučuji.

Divoká karta (2015)

...jedna z těch slabších Stathamovek. Postrádá to děj, je to takové chaotické, ukecané a celé nějaké divné. Nelíbilo se mi to, ač na tohoto protagonistu se obvykle ve filmech dívám rád.

Odpad (2014)

Něco mezi Rychlými šípy a Kukym, který se vrací. Naivní pohádka popisující dobrodružství třech špinavců.

Neznámý svůdce (2007)

Investigativní psychopatická feministka má potřebu sebezviditelnění, tak likviduje lidi kolem sebe.

Okamžik zkratu (2012) odpad!

Pár ušmudlanců obchoduje s drogama v tomto zcela nezajímavém, amatérském filmu.

Smrtelná aliance (2013) odpad!

Zcela idiotský film, totální odpad. Van Damme hraje hlavního magora. Jeho výkon je otřesný a vypadá tak na 85 let. Na jeho ksichtu jsou zřejmé plastiky, ale ty jen podtrhují, že je to takový vitálnější dědeček. Děj filmu je o ničem, atmosféra žádná, casting sesbírali někde na úřadu práce. Celým filmem prostupuje tzv. kanadský syndrom, který se vyznačuje zdlouhavými, nezajímavými a pro film zcela nepodstatnými dialogy, neschopnými herci, vleklým a nezáživným dějem a celkovou nedívatelnou otřesností celé téhle odpadní krávoviny.

November Man (2014)

Taková rozumnější agentovka.